وزیر ورزش قهرمانی تیم‌های ملی کاراته و تکواندو ناشنوایان را تبریک گفت

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم‌های ملی کاراته و تکواندوی ایران را در رقابت‌های جهانی ناشنوایان تبریک گفت.

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، تیم کاراته ناشنوایان کشورمان در حضور غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری و سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، قهرمان مسابقات جهانی کاراته ناشنوایان جهان شد.

در این مسابقات که به میزبانی کشورمان برگزار شد تیم های اوکراین، روسیه، ترکیه، یونان، تایلند و مالزی به ترتیب به مقام های دوم تا هفتم دست یافتند.

تیم تکواندوی ناشنوایان کشورمان نیز در مسابقاتی که همزمان با مسابقات کاراته در سالن دیگری برگزار شد، توانست عنوان قهرمانی مسابقات جهانی را از آن خود کند.

سیدحمید سجادی درپی این موفقیت‌ها در پیامی نوشت:

قهرمانی تیم ملی کاراته و تکواندو ایران در رقابت‌های قهرمانی ناشنوایان جهان، بار دیگر موجبات فخر ‌و نشاط مردم ایران را به همراه داشت. وصف افتخارآفرینی ملی‌پوشان کاراته و تکواندوی ایران در رقابت‌های جهانی ناشنوایان جهان که با قهرمانی دو تیم همراه شد برای همیشه در تاریخ ورزش کشور ماندگار خواهد شد.

این قهرمانی‌های با ارزش را که توسط ملی‌پوشان کاراته و تکواندو ناشنوایان به دست آمد را به تک‌تک ملی پوشان، کادرفنی و سرپرستی، مسئولان فدراسیون و مردم علاقمند به ورزش تبریک می‌گویم.
 

 ۳۵۰ ورزشکار از ۱۴ تیم در دو رشته کاراته و تکواندو زنان و مردان، از روز یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه رقابت خود را در تهران آغاز کرده و امروز(چهارشنبه سوم آذرماه) به کار خود پایان دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha