مجله سینماتیکت آغاز به کار کرد

تهران- ایرنا- مجله سینما تیکت، با هدف تحلیل و برسی سینمای ایران و جهان، کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، پس از یک دهه که از آغاز فعالیت سایت سینماتیکت می‌گذرد، این مجموعه، به تازگی اقدام به راه‌اندازی یک مجله آنلاین کرده است.
 

مجله سینماتیکت، با هدف تحلیل و بررسی سینمای ایران و جهان، فعالیتش را از اواخر تابستان امسال آغاز کرده است.

این سایت، مجله‌ای سینمایی است که در کنار پرداختن به اخبار سینمای ایران و جشنواره‌های مهم سینمایی، به انتشار نقد و یادداشت پیرامون‌ فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازد. ه

همچنین این مجله اینترنتی محفلی است برای علاقه‌مندان به سینما تا با مهم‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران در ژانرهای متفاوت بیشتر آشنا شوند.

بخش‌ها اصلی مجله ازجمله نقد و بررسی فیلم‌های ایرانی و خارجی، اخبار سینماتیکت، برترین‌ها ( معرفی برترین فیلم‌های هر ژانر)، اخبار سینمایی، جشنواره ها و رویدادها، مقالات و پرونده و ویدئوهای سینمایی است.

این سایت، به مدیرمسئولی پیام دارابی، مجله‌ای سینمایی است که در کنار پرداختن به اخبار سینمای ایران و جشنواره‌های مهم سینمایی، به انتشار نقد و یادداشت پیرامون‌ فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان می‌پردازد.

در بخش معرفی این سایت آمده است: ما گروهی از فارغ التحصیل‌های سابق دانشگاه تهران هستیم که به دلیل علاقه زیاد به سینما، تصمیم گرفتیم این سایت را راه اندازی کنیم و در حوزه‌ای که دوست داریم، فعال باشیم!

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha