تساوی خواب‌آور در سیرجان؛ سومین توقف متوالی استقلال

تهران- ایرنا- دیدار سرد و خواب‌آور تیم‌های گل‌گهر سیرجان و استقلال تهران با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

به گزارش ایرنا، در دیداری حساس از هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز(چهارشنبه) گل‌گهر سیرجان پذیرای تیم استقلال تهران بود که این بازی گلی در برنداشت.

قضاوت این دیدار را «علی صفایی» با کمک‌های «سعید قاسمی» و «حسن ظهیری» عهده‌دار بود.

تقابل «امیر قلعه‌نویی» با «فرهاد مجیدی»‌ از جذابیت‌های این دیدار بود. مجیدی در چهار تقابل گذشته با قلعه‌نویی به برتری رسیده بود اما امروز نبرد استاد و شاگرد برنده نداشت.

در فاصله یک ساعت تا شروع این بازی، ناظر دیدار از حضور «کوین یامگا» و «رودی ژستد» بازیکنان خارجی استقلال در زمین جلوگیری کرد که اعتراض شدید مجیدی را به همراه داشت.

به گفته مسوولان سازمان لیگ، باشگاه استقلال ضمانت‌های بانکی را در خصوص استفاده از این دو بازیکن خارجی ارائه نکرده است.

با این اتفاق، کادر فنی استقلال بلافاصله «امین قاسمی‌نژاد» و «محمدرضا آزادی» را جایگزین نفرات خارجی کرد.

بازی با احتیاط از سوی تیم‌ها آغاز شد و گل‌گهر به ارسال‌های بلند روی آورد و استقلال نیز که از نبود مهاجمان خارجی‌اش در شوک فرو رفته بود، طراوت دیدارهای قبلی را در دقایق ابتدایی نداشت.

بازی کیفیت لازم را نداشت و در دقیقه ۳۹ نخستین فرصت گلزنی ایجاد شد که ضربه «محمدرضا آزادی» مهاجم جوان استقلال راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

مجیدی که از عملکرد تیمش رضایت نداشت در ابتدای نیمه دوم، «رضا آذری» و «ارسلان مطهری» را جانشین «سعید مهری» و قاسمی‌نژاد کرد.

در دقیقه ۶۰ «جعفر سلمانی» در مصاف تک به تک با دروازه‌بان گل گهر موفق به گلزنی نشد.

در دقایق طولانی باقی مانده هیچ اتفاق قابل توجهی رخ نداد؛ استقلال موقعیتی ایجاد نکرد و گل‌گهر هم حتی توان نزدیک شدن به دروازه میهمان را نداشت تا یکی از سردترین دیدارهای لیگ با تساوی بدون گل به پایان برسد.

استقلال با این تساوی به امتیاز ۱۲ رسید و به رتبه سوم نزول کرد و گل‌گهر هم ۱۰ امتیازی شد.

ترکیب گل‌گهر

محمدحسین اکبرمنادی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهدی تیکدری نژاد، فرشید باقری، میلاد زکی‌پور، سعید صادقی، مسیح زاهدی، محمدرضا خانزاده، امین پورعلی و اریک بایناما

ترکیب استقلال

علی‌رضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، متین کریم‌زاده(جعفر سلمانی)، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، سعید مهری(رضا آذری)، وریا غفوری، امین قاسمی‌نژاد(ارسلان مطهری) و محمدرضا آزادی(امیرحسین حسین‌زاده)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha