۲۱ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کردستانی پرداخت شد

سنندج - ایرنا - سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: ۴۲ طرح اشتغالزایی با پرداخت ۲۱ میلیارد ریال تسهیلات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در اختیار مددجویان زیرپوشش این نهاد در استان قرار گرفت.

رضا طوسی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای هر کدام از طرح‌های اشتغال که در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شد. 

وی افزود: دراین هفته همچنین ۱۰ واحد مسکن روستایی به مددجویان زیرپوشش این نهاد در استان تحویل داده شد که برای هر واحد ۲ میلیارد ریال از محل پرداخت بلاعوض و تسهیلات کمیته امداد امام خمینی(ره)، کمک خیران، آورده مددجو و تسهیلات بنیاد مسکن هزینه شده است.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان یادآور شد: همچنین در این ایام در هر شهرستان با پنج خانواده زیرپوشش این نهاد دیدار و به هر یک از این خانواده ها در قالب کمک نقدی و بسته غذایی کمک خواهد شد.

وی تقدیر از ۴۲ نفر از دانش آموزان نخبه و دارای رتبه در تمام زمینه ها، اهدای پنج دستگاه تبلت به دانش آموزان زیرپوشش، دیدار با خانواده شهدا، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برپایی میزخدمت وپرداخت وام کارگشایی را از دیگر برنامه های هفته بسیج توسط این نهاد اعلام کرد.

از ۲۹آبان تا پنجم آذر با عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha