۲ ورزشکار پیوند عضو زنجان عازم مسابقات دو ومیدانی می‌شوند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: ۲ ورزشکار برتر پیوند عضو این استان به منظور اعزام به رقابت های قهرمانی کشور برگزیده و معرفی شدند.

رقیه کامران روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عباس محمودی و نعمت بابایی پور از ورزشکاران پیوند اعضا منتخب زنجان در این دوره از مسابقات که از ۹ آذر ماه جاری به مدت چهار روز به میزبانی استان فارس برگزار می شود به مصاف حریفان خواهند رفت.

وی اظهار داشت: این ورزشکاران زنجانی که در رشته های دو ۴۰۰ متر و نیزه ۸۰۰ گرمی رقابت خواهند کرد از سطح توانمندی و آمادگی خوب و بالایی برخوردار هستند که انتظار داریم شایستگی های خود را در برابر رقبا به منصه ظهور بگذارند.

دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: اسرافیل محمدی که نایب رییس این هیات می باشد به عنوان مربی و سرپرست، ورزشکاران اعزامی زنجان به این پیکارها را هدایت و همراهی خواهد کرد.

کامران یادآور شد: برای انتخاب ورزشکاران برتر و شایسته تر، یک دوره مسابقات انتخابی استان به منظور رکوردگیری جدید در مرداد ماه امسال برگزار شد که این ۲ ورزشکار توانستند به رکوردهای خوبی دست یابند.

وی، افزود: این رقابت های استانی با حضور قریب ۷۰ ورزشکار زن و مرد در ۱۴ رشته مختلف ورزشی به منظور انتخاب برترین ها جهت اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha