رزمایش اقتدار پنج هزار بسیجی تهران در حرم امام راحل برگزار شد

شهرری - ایرنا - تجدید میثاق پنج هزار نفر از بسیجیان استان تهران با آرمان‌های امام خمینی (ره) در قالب رزمایش اقتدار، امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته بسیج و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب برگزار شد.

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در این مراسم با تبریک هفته و سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره)، گفت: امروز شجره طیبه بسیج و بسیجیان به عنوان یک نرم افزار قوی در جامعه مطرح است که می تواند در دل و روح قشرهای مختلف جامعه نفوذ و اثرگذاری داشته باشد.

سردار احمد ذوالقدر اظهار داشت: اگر بسیجیان به عنوان نرم افزارهای جامعه اسلامی به خوبی در افراد اثر گذاری داشته باشند شاهد جامعه ای پیش رو و مترقی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه امام علی (ع) در صدر اسلام و امام خمینی (ره) در تاریخ معاصر ما، نماد کامل یک بسیجی مخلص هستند، افزود: امروز الگو و چراغ راه تمامی بسیجیان کشور رهبر معظم انقلاب است.

ذوالقدر اضافه کرد: امروز بسیجیان استان تهران در تمام امور جامعه در کنار دستگاه های خدمات رسان کشور هستند؛ به گونه ای که بسیج نقش بسزایی در واکسیناسیون ۸۲ درصدی جمعیت استان تهران در مقابل ویروس کرونا دارد.

این مسئول با اشاره به وجود سه شهید سلامت بسیج استان تهران، خاطرنشان کرد: بسیجیان این استان در دوران شیوع کرونا توانستند یک میلیون و ۲۰۰ هزار بسته معیشتی را از خیران جمع آوری و در میان نیازمندان استان توزیع کنند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) اضافه کرد: بسیجیان استان تهران علاوه بر برگزاری تورهای جهادی مختلف در داخل استان، به کمک و یاری مناطق سیل زده استان لرستان و خوزستان رفتند و همچنین در زلزله سی‌سخت و استان هرمزگان نیز نقش بسزایی ایفا کردند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان استان تهران در صحنه های امنیتی نیز نقش برجسته ای دارند، اضافه کرد: گشت های اطلاعاتی و عملیاتی بسیج به صورت شبانه روزی در استان تهران فعالیت دارند و تمام یگان ها در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستند.

ذوالقدر یادآور شد: خواهران بسیجی استان تهران نیز در کنار بردارانشان نقش برجسته ای در کار واکسیناسیون داشتند و علاوه بر آن خدمات زیادی به خانواده های زندانیان در حوزه سلامت و تامین نیازهایشان ارایه کرده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha