۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره کشوری سر سخن در یزد واصل شد

یزد- ایرنا - دبیر جشنواره کشوری مجریان، گویندگان و سخنوران(سر(راز) سخن) با بیان اینکه ۳۰۰ اثر تلویزیونی، رادیویی ، صحنه و بخش های جنبی به دبیرخانه واصل شد، گفت: بیشترین آثار به ترتیب مربوط به استان های یزد، اصفهان و تهران است.

به گزارش ایرنا عباس گلرسان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به پایان مهلت ارسال آثار، استقبال شرکت کنندگان در جشنواره را مطلوب  ارزیابی کرد و افزود: داوری  در ۲ بخش انتخاب آثار و مسابقه انجام و فرآیند انتخاب آثار از فردا( پنجشنبه) برابر چهارم آذرماه آغاز می شود.

وی  تصریح کرد: حسین درستکار، علی سیناحسینی و علی نوابی داوران بخش تلوزیونی ، حامد سلطانی، الهه دهقانپور و مریم تقی زاده مسئولیت داوری بخش رادیویی را به عهده دارند و  مهدی قانع، حسین وکیلی و حامد بیک، داوران بخش صحنه جشنواره مجریان و گویندگان هستند.

گلرسان  هدف از برگزاری جشنواره را ایجاد فضایی رقابتی، سالم و تاثیرگذار برای استعدادیابی و استفاده از توانمندی هنرمندان در صحنه و رسانه در استان یزد بیان کرد.

 این جشنواره  در  گروه‌های مختلف سنی برای تمامی علاقه‌مندان  برگزار و در پایان نفرهای برتر از سوی داوران مشخص، معرفی و تجلیل می‌شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha