دستگاه دیپلماسی از صنعت پتروشیمی حمایت می‌کند

تهران- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بر حمایت کامل از فعالیت‌های صنعت پتروشیمی و آمادگی برای رفع مشکلات آنها تاکید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، به منظور بررسی وضعیت صنعت پتروشیمی کشور و رفع مشکلات این صنعت در زمینه صادرات، جلسه‌ای با حضور مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و متولیان صنعت پتروشیمی کشور و صاحبان و شرکت‌های فعال در این بخش برگزار شد.

در این دیدار پس از گزارش نمایندگان حاضر در جلسه در مورد شرایط صنعت پتروشیمی و مشکلات آنان در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و صادرات محصولات، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بر حمایت کامل وزارت امور خارجه از فعالیت‌های این صنعت، آمادگی وزارت امور خارجه را برای رفع مشکلات آنها تاکید کرد.

صفری تاکید کرد: معاونت دیپلماسی اقتصادی با همکاری سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران می‌توانند در زمینه بازاریابی و همچنین جلب و جذب سرمایه‌گذاران خارجی کمک کنند.

نمایندگان صنعت پتروشیمی نیز ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه، آمادگی خود را برای همکاری نزدیک با بخش دیپلماسی اقتصادی در جهت رفع مشکلات بین‌المللی اعلام کردند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha