بسیج کلید طلایی حل تمام ‌مشکلات است

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ، بسیج را کلید طلایی حل تمام ‌مشکلات دانست و گفت: بسیج به عنوان بزرگترین ‌نهاد مردمی ‌و الهی که به فرمان ‌امام ‌(ره) تشکیل شد با گذشت ‌۴۲ سال، کارآمدی‌اش را اثبات کرده است.  

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار حسن حسن‌زاده روز چهارشنبه در اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان تهران بزرگ، بسیج را کلید طلایی حل تمام ‌مشکلات دانست و گفت: بسیج به عنوان بزرگترین ‌نهاد مردمی ‌و الهی که به فرمان ‌امام ‌(ره) تشکیل شد با گذشت ‌۴۲ سال، کارآمدی‌اش را اثبات کرده است.  

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران افزود: سیاست‌های کلانی را ‌در یک ‌سال اخیر در تهران بزرگ دنبال می‌کنیم ‌که یکی از این راهبردها، احیا و به ظرفیت رساندن مساجد و ‌پایگاه‌های محلات است که در این رابطه گفتمان‌سازی و جریان‌سازی خوبی در تهران ‌بزرگ صورت گرفته است.

سردار حسن‌زاده ادامه داد: توجه ویژه به نسل جوان و نوجوان موجب شده تا بسیج‌ نوجوانان در بسیاری از پایگاه‌های بسیج در حال شکل‌گیری باشد. علاوه بر این در راستای توجه به محلات اسلامی هم اجرای این طرح در تهران به اجرا درآمده و در آینده نزدیک‌ مدیریت محله محور را با مطالبه‌گری و توانمند کردن مردم ‌در محلات شاهد خواهیم ‌بود.

وی عنوان کرد: سپاه تهران بزرگ در عرصه آمادگی ‌دفاعی ۳۰۰ گردان آماده و مجهز دارد که تمام این ‌گردان‌ها به تجهیزات حداقلی مجهز شده‌اند و در فراخوان‌های مختلف در میدان حضور می‌یابند. در همین رابطه آخرین فراخوان این عزیزان ‌جمعه ۲۱ آبان صورت گرفت.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha