مدیرکل بهزیستی: پویش "شادمانه های زمستان برفی" در قزوین اجرا می شود

قزوین – ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: پویش "شادمانه های زمستان برفی" با هدف تامین بخاری و لباس گرم برای خانواده های کم برخوردار در قزوین اجرا می شود.

علیرضا وارثی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دلیل کمبود امکانات گرمایشی در بین افراد زیر پوشش بهزیستی و قشر نیازمند این پویش برای تامین بخاری و جذب منابع مالی بابت تامین اقلام زمستانی و گرمایشی خانواده های زیر پوشش و نیازمندان اجرا می شود.
وی ادامه داد: انتظار داریم خیرین و مردم نیک اندیش استان مانند گذشته در کنار اقشار آسیب پذیر و جامعه هدف بهزیستی بوده و با هدایای خود به خانه نیازمندان گرمابخش خانه های آن ها باشند و از بیماری و سرمازدگی کودکان جلوگیری کند.
این مسوول با اشاره به روش های همدلی در این پویش،گفت: خیران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۰۸۳۸۰۸۸ و شماره حساب ۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲ و یا شماره شبا ۶۷۰۱۰۰۰۰۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲ IRمتصل به مشارکت های مردمی بهزیستی استان قزوین واریز کرده و یا با مراجعه به ادارات بهزیستی سراسر استان اقلام غیر نقدی خود را به پایگاه های اعلامی از سوی بهزیستی اهدا نمایند.
مدیر کل بهزیستی استان قزوین اضافه کرد: مراکز بهزیستی در تمامی شهرستان های استان قزوین آماده دریافت کمک های مردمی هستند که امیدواریم با استقبال خوب و قابل قبول آنها هم همراه شود.
بیش از ۱۱۰ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان قزوین هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha