نماینده ولی‌فقیه در سپاه:  ایجاد فاصله میان مردم و ولایت هدف دشمن است

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هدف اصلی دشمنان انقلاب برای رسیدن به اهداف خود ضربه‌ زدن به نظام و ایجاد فاصله میان مردم و ولایت‌فقیه است.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی سپاه الغدیر یزد، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در جمع طلاب و روحانیان یزد افزود: امروزه دشمنان به این جمع‌بندی رسیدند که تنها راه شکست انقلاب، زدن نقطه اتصال و ایجاد شکاف بین امت و ولایت است.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیج رمز ماندگاری انقلاب ،تجلی ولایتمداری و تبری از استکبارجهانی است ،ادامه داد: اگر انقلاب  می‌خواهد بماند باید فرهنگ بسیجی بماند و برای ترویج آن باید همه اقشار بیش از قبل در میدان‌های مختلف کشور حضور داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کشور با اشاره به اهمیت حلقه‌های شجره طیبه صالحین در بسیج اظهار کرد: یکی از مهمترین مباحث مهمی که باید توجه بیشتری به آن شود محتوای حلقه‌های صالحین است که روحانیان می‌توانند در این زمینه نقش مهمی ایفا کنند.

وی همچنین روز گذشته در اجلاسیه نماز در یزد گفته بود: تضعیف اعتقاد و مبانی دینی و ارزشی جزو اهداف اصلی دشمن است که باید برای خنثی‌کردن این توطئه فرهنگی اقدام کرد.

حاجی‌صادقی  با بیان اینکه توجه به ارزش‌های الهی ، انقلابی و عمل به وظایف شرعی موجب شکست اهداف دشمنان انقلاب است افزود: بسیجی یعنی خروجی نماز و تربیت شده کارخانه انسان‌سازی و برای تحقق ارزش‌ های معنوی و ارزشی به خصوص اقامه در جامعه باید بیش از گذشته در کشور اقدام شود .

استان یزد با یک میلیون و  ۲۳۶ هزار نفر جمعیت ۳۲۰ هزار بسیجی سازماندهی شده دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha