۲ میلیارد ریال اعتبار برای آموزش کسب وکار خارتوران شاهرود اختصاص یافت

شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان گفت: ۲ میلیارد ریال اعتبار برای تقویت منابع دهیاری های منطقه خارتوران شهرستان شاهرود به منظور برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، سید محمد رضا هاشمی روز سه شنبه در جمع مردم روستای صالح آباد و روستاهای همجوار بخش بیارجمند در خصوص انتخاب دهیاران افزود: دهیاران منتخب باید به دنبال افزایش بهره وری و تولید ثروت در روستاها باشند.

وی با بیان اینکه ماندگاری روستاییان و رفع دغدغه دامداران در خصوص تامین نهاده های دامی در دستور کار است، ابراز داشت: حضور روستاییان در حاشیه کویر، موجب امنیت‌ پایدار در منطقه می شود.

هاشمی از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات با بهره چهار درصد برای ایجاد اشتغال خبر داد و اظهار داشت: دهیاران منتخب باید ساکن در روستاها باشند تا از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند.

استاندار سمنان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی امروز در قالب یک روز سفر به منطقه بیارجمند در شرق استان سمنان سفر کرده اند و دیدار با مردم روستاهای گرماب، صالح آباد، باغستان، زمان آباد، احمدآباد، غزازان، گیور، دستجرد و شرکت در نشست شورای اداری بیارجمند را در برنامه کار دارند.

علی اصغر خانی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، ابوطالب جلالی فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان شاهرود امروز استاندار سمنان را در بازدید از نقاط مختلف شرق استان همراهی می کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha