فراخوان حمایت از طرح های تحقیقاتی موسسه نیماد منتشر شد

تهران - ایرنا - فراخوان حمایت از طرح‌های تحقیقاتی در موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) در آذر ماه ۱۴۰۰ در هفت شاخه منتشر شد.

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا، این فراخوان‌ها شامل دوازدهمین فراخوان گرنت اصلی، دهمین فراخوان گرنت محقق جوان، هفتمین فراخوان گرنت با اعتبار محدود، هفتمین فراخوان گرنت مقاله برتر، دومین فراخوان گرنت مبتنی بر درخواست پروپوزال تحقیقاتی (RFP_ based)، اولین فراخوان گرنت ماموریت‌مداری دانشگاه‌ها و دومین فراخوان گرنت پزشک پژوهشگر است.

مهلت فراخوان از دوشنبه از اول آذر آغاز می شود و تا سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بدون امکان تمدید به پایان می‌رسد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه نیماد به نشانی http://nimad.ac.ir/content/۲۲۹/Call-Azar-۱۴۰۰  مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، هدف از ایجاد موسسه نیماد ایجاد یک نهاد عالی‌رتبه علمی برای رهبری، مدیریت، حمایت و توسعه تحقیقات علوم پزشکی در کشور شامل آموزش، توسعه، نوآوری، و فناوری در علوم پزشکی است. در این راستا پیشرفت کمی و کیفی تحقیقات و آموزش نیروی انسانی محقق برای حل مشکلات اساسی بخش سلامت و اشاعه فرهنگ تحقیق و در نتیجه توسعه پایدار علمی و اقتصادی کشور از اهداف اصلی این مؤسسه است.

مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در پاسخ به ضرورت ملی راه‌اندازی یک نهاد مستقل حمایت کننده از پژوهش‌های ملی و فرادانشگاهی در حوزه علوم پزشکی و سلامت  ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ به تصویب شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha