امام جمعه مشهد: صدا و سیما مدافع انقلاب در برابر رسانه‌های بیگانه است

مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: صدا و سیما کنترل کننده جریانهای خلاف و منحرف و دفاع کننده از تهاجم رسانه‌های بیگانه در برابر انقلاب است.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی صدا و سیمای استان خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی در دیدار با مدیرکل، معاونان، مدیران و شورای بسیج صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی به رویکرد مدیران جدید صدا و سیما را مدبرانه توصیف کرد و افزود: در دوره جدید مدیریت سازمان صدا وسیما با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته این رسانه در برابر تهاجم دشمنان و زور و فساد به خوبی ایستاده است چرا که توسعه عدالت و نشان دادن آن در جامعه به کسی اجازه نخواهد داد که به سمت جریان فساد، زور و قدرت برود.

وی با اشاره به این که حفظ نظام و دفاع از انقلاب و نهاد ولایت فقیه و رهبر انقلاب و همچنین عدالت خواهی و عدالت گستری از وظایف و کارهای مهم صدا و سیما در راستای گسترش دین و انقلاب است ادامه داد: رسانه ملی به عنوان یک مربی جامعه در موضوع عدالت گستری باید فعالیت کند چرا که در این مسیر هیچ کس جرات تبعیض، فساد، زور و قدرت را ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: جریان‌های هنری و هنرمند مهم است و از مهمترین اهداف اجرایی رسانه ملی به استخدام گرفتن هنر و هنرمند و اجرایی کردن برنامه‌ها بر اساس عدالت گستری، توسعه و حفظ انقلاب است و در این مسیر باید از نیروهای بسیجی و هنرمندان انقلابی استفاده کرد.

علم الهدی با بیان این که سرمایه اصلی انقلاب، نیروهای انسانی بسیجی هستند که مسوولیت مهم آنها ترویج، گسترش و پیشبرد تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی است افزود: بسیجی در صدا و سیما هم تفاوت زیادی با دیگر بسیجیان دارد چرا که بسیجیان در رسانه ملی مدافع ارزش و اصول انقلاب در یک نهاد کاملا ملی و انقلابی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha