بازی تیم‌های فوتبال زردپوش شیراز و اصفهان می‌تواند در لیگ جذاب باشد
عکس آرشیوی دیدار فجر و استقلال

شیراز- ایرنا-دیدار تیم های زردپوش شیراز و اصفهان در هفته ششم مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس می‌تواند یکی از بازیهای جذاب این هفته لیگ باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فجری ها طی پنج بازی برگزار شده کارنامه نسبتا خوبی داشته اند و بنظر می رسد شاگردان علی اصغر کلانتری عزم خود  را جزم کرده اند که نه تنها پدیده شوند بلکه خود را هم مدعی کنند.

دوندگی،تاکتیک پذیری، امیدوار به بازی تا آخرین لحظه و نشان دادن بازی مالکانه برابر پیکان و با رد و بدل کردن  ۲۰ پاس و رسیدن به گل یعنی اینکه فجری ها می توانند بهتر از این هم باشند، زیرا تیم خوبی با بازیکنان شایسته ای دارند.

ایمان صادقی به عنوان سنگربان تیم فجر عملکرد خوبی داشته و جایش را در تیم محکم کرده است، او مرد اول دیدار تیمش برابر سپاهان است که از مهاجمان گلزن، زهردار و شوت زنی برخوردار  هستند و باید مراقب ضربه های ناگهانی حریف باشد.

 سیروان قربانی غایب خط دفاع فجر  

در خط دفاع فجر، سیروان قربانی مدافع گلزن تیم فجر همچنان مصدوم است اما سرمربی این تیم بازیکنان جایگزین خوبی دارد که بتوانند قلب دفاع را محکم کنند و برابر پیکان هم روز خوبی پشت سرگذاشته باشند.

بازی تیم‌های فوتبال زردپوش شیراز و اصفهان می‌تواند در لیگ جذاب باشد

با وجود،محمد قنبری سرزن و محکم در قلب دفاع فجر و هماهنگ شدن با علی مولایی، امید منصوری به نظر می رسید اجازه ندهند حریف که سجاد شهباززاده آقای گل فصل قبل و بهترین گلزن تیمش طی پنج بازی که ۲ گل زده در اختیار دارد ،به دروازه تیمشان نزدیک شوند.

 سجاد شهباز زاده مهاجمی فرصت طلب است و سرعت خوبی هم داردکه اگر مدافعان میزبان از او غافل شوند زهرش را می ریزد ضمن اینکه سرعت و فرارهای محمدرضا حسینی دریبل زن هم باید مد نظر بازیکنان  فجر باشد.

نقطه قوت فجری ها

خط میانی تیم فجر از بازیکنانی تشکیل شده  که از قدرت بدنی و حمل توپی برخوردار هستند و به نظر می رسد جنگ هافبک های فجر با بازیکنان  حریف که اتفاقا آنها هم در این منطقه از بازیکنان دونده وملی پوش همچون دانیال اسماعیلی، مسعود ریگی و امید نورافکن سود می برند از دیدنی های این بازی باشد.

 هر تیم نبض این منطقه حساس را در دست بگیرد می توانددر پایان تیم برنده میدان باشد.

حمید نعمتی،محمد عرفان معصومی، احمد زنده روح، میلاد اجمدی گلزن کمربند میانی تیم فجر را محکم کرده است.

 اضافه شدن میلاد احمدی به هنگام حمله در پشت مهاجمان و میل به گلزنی او که تاکنون گل های حساسی را برای تیمش به ثمر رسانده و برابر پیکان هم به موقع در ۱۸ قدم حضور یافت و با یک ضربه دقیق گل سه امتیازی را زد. در این بازی هم می تواند گلزنی کند.

در خط حمله فجر نیز محمد کاظمی مصدوم است و بعید به نظر می رسد به این بازی برسد اما رضا آقا بابایی، محمد زینالی و  سجاد عبدویی می توانند در این بازی عصای دست مربی تیمشان باشند.

علی نبی زاده،حسین مهربان هم دیگر بازیکنان فجر در خط میانی هستند که می توانند به کمک تیمشان بیایند.

آمار تیم فجر

فجری ها از پنج بازی، ۲ برد ، ۲ شکست و یک مساوی را در کارنامه دارند، چهار گل زده و سه گل خورده حاصل کار این تیم است که هفت امتیازی شده و در رده هشتم جدول جای دارد و  برای رسیدن به بالای جدول نیاز به سه امتیاز این بازی سخت دارد.

بازی تیم‌های فوتبال زردپوش شیراز و اصفهان می‌تواند در لیگ جذاب باشد
آرشیوی: دیدار سپاهان و تراکتور 

  سپاهان مدعی

اما تیم سپاهان که ساختار خوبی طی چند سال گذشته در فوتبال ایران داشته و همیشه مدعی بوده است در این جام هم اینک در رده سوم جدول قرار دارد و یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا است که برنامه ریزی خوبی کرده و ضمن حفظ ترکیب فصل گذشته و تقویت تیم  برای سه جام  پیش رو نقشه کشیده است.  

گئورگی ولسیانی، عزت‌الله پورقاز،دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن،مسعود ریگی، یاسین سلمانی،محمدکریمی،فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی،سجاد شهباززاده، شهریار مغانلو و محمدرضا خلعتبری بازیکنان تیم سپاهان هستند که از این تیم یک مدعی ساخته اند.

 جنگ ستاره ها و با انگیزه ها 

جنگ ستاره های سپاهان با بازیکنان با انگیزه، دونده و  متعصب فجر می نواند از صحنه های جذاب این بازی باشد.

بازی تیم‌های فوتبال زردپوش شیراز و اصفهان می‌تواند در لیگ جذاب باشد

  آمار تیم سپاهان  

زردپوشان اصفهانی طی پنج بازی بر گزار شده ، سه برد ، یک مساوی و یک باخت داشته اند و بازدن  ۶ گل و یک گل خورده با ۱۰ امتیاز در مکان سوم ایستاده اند.

ورزشگاه حافظیه، بازی مستقیم   

  ورزشگاه حافظیه شیراز محل بازی تیم فجر تا زمان آماده شدن ورزشگاه پارس است ، از آنجا که این ورزشگاه برای بازی کردن روی زمین که خاصه ۲ تیم است، مناسب نیست شاید آنها مجبور شوند به بازی مسقیم و گرفتن ضربات ایستگاهی برای رسیدن به گل متوسل شوند و از بازی مالکانه هم خبری نیست.   

دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان چهارشنبه سوم آذر ساعت ۱۵ در ورزشگاه حافظیه شیراز بر گزار می شود.

در رقابت های فوتبال دوره ۲۱ لیگ برتر جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم قهرمان این دوره مشخض خواهد شدو ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha