انتصاب روسای کمیسیون هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه کوثر

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی جداگانه، رییس کمیسیون دائمی هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان و رییس دانشگاه کوثر بجنورد را منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از صندوق رفاه دانشجویان، رییس سازمان امور دانشجویان با حکم وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری به عنوان رییس کمیسیون دائمی هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد.

در بخشی از این حکم که به امضای محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسید، خطاب به هاشم داداش پور آمده است: در اجرای بند (۱-۳) دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت کمیسیون دائمی موضوع ماده (۶) آیین نامه داخلی هیات امنا و با توجه به تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه آموزش عالی، به عنوان "رییس کمیسیون دائمی هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان" منصوب می‌شوید.

به گزارش ایرنا، داداش پور عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس بوده و از سوابق اجرایی وی می توان مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، معاون فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس و … را بیان کرد. 

داداش پور هفتم مهرماه ۱۴۰۰ به عنوان معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان منصوب شده بود.

انتصاب رییس دانشگاه کوثر بجنورد

وزیر علوم، همچنین در حکمی جداگانه، دکتر محبوبه معین مقدس را به عنوان سرپرست دانشگاه کوثر بجنورد منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان، تمامی امکانات آن دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و جهادی و اجرای محورهای سند «دانشگاه اسلامی» در راستای تحقق راهبردهای «بیانیه گام دوم»؛ به ویژه تلاش برای تربیت نسل زمینه‌ساز «سبک زندگی اسلامی»، تقویت بنیان خانواده و نقش‌آفرینی شایسته بانوان فرهیخته در تراز انقلاب اسلامی، بکار گیرید.

دکتر معین مقدس دارای دکترای فیزیک عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه کوثر است که معاونت دانشجویی و ریاست دانشکده فنی، مهندسی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد و همچنین مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha