زحمتکش: دور برگشت لیگ بسکتبال، متمرکز برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - رئیس سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال گفت: دور برگشت لیگ برتر به صورت متمرکز برگزار خواهد شد مگر آنکه ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش دستور دیگری را صادر کند تا بر اساس آن اقدامات لازم صورت گیرد.

«فرهاد زحمتکش» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به شرایط و محدودیت‌هایی که به دلیل شیوع کرونا ایجاد شده بود، دور رفت لیگ برتر بسکتبال را به صورت متمرکز و در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار کردیم و در نظر داریم دور برگشت را نیز مطابق دور رفت در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم در پایان، شاهد لیگی پویا و منظم باشیم.

وی ادامه داد: در ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که هر چه از آغاز لیگ گذشت، شاهد بودیم تیم‌ها با چه شرایط کیفی خوبی در برابر هم به میدان می‌روند و شرایط مسابقات تا چه حد مطلوب است. در موارد اجرایی، تیمی، هماهنگی‌های مربوطه و اقداماتی که لازم بود نیز شاهد بودیم، دور رفت باعث رضایت‌مندی تیم های حاضر در لیگ برتر بود و قصد داریم همین روند در دور برگشت نیز در دستور کار قرار گیرد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال یادآور شد: تالار بسکتبال خانه ورزشکاران است و برگزاری متمرکز لیگ باعث می شود آنها در یک فضای مناسب با هم رقابت کنند. در دور رفت با توجه به اقدامات موثر تیم ها شاهد حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر بودیم که نقش موثری در تیم‌های خود داشته و در برد و باخت هایی که رقم خورد می توان اثر آنها را به خوبی دید. بدون شک حضور بازیکنان خارجی که از توان خوبی برخوردار باشد در بالابردن سطح کیفی لیگ بسیار موثر است و این را در دور رفت دیدیم. 

زحمتکش با اشاره به زمان‌بندی دور برگشت لیگ برتر بسکتبال هم گفت: قبل از شروع دور برگشت یک دیدار معوقه داریم که روز چهارشنبه دهم آذرماه بین تیم های نظم‌آوران سیرجان و خانه بسکتبال خوزستان برگزار می شود و دور برگشت نیز به صورت رسمی از روز شنبه ۱۳ آذر و از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha