گل‌محمدی: به‌مشکلات ما اهمیت داده نمی‌شود؛ باید مسیرمان را عوض کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هر تیمی ممکن است دچار اُفت شود، گفت: اکنون در این مسیر هستیم و باید خیلی زود راه خود را عوض کنیم. چون پرسپولیس هستیم و مانند برخی تیم‌ها زمین و زمان را به هم نمی‌دوزیم به مشکلاتمان اهمیت داده نمی‌شود.

به گزارش ایرنا؛ «یحیی گل‌محمدی» امروز سه‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت‌نفت‌آبادان، اظهار داشت: هر تیمی ممکن است در طول فصل اُفت داشته باشد و وارد مسیر سختی شود. ما اکنون این مسیر را طی می‌کنیم اما باید زود راهمان را عوض کنیم. فوتبال همیشه تمرین و مسابقه نیست. اتفاقات و مشکلاتی که تیم داشت تاثیرش را روی ذهن همه می‌گذارد. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید مشکلاتش حداقل باشد. وقتی مشکلات زیاد باشد این موضوع تاثیرگذار است.

وی در مورد عملکرد خوب «وحید امیری» در دیدارهای ملی و باشگاهی، عنوان کرد: امیری بازی‌های خوبی برای ما انجام داده و هر زمان به میدان می‌رود بهترین نمایش را داشته است. از او راضی هستیم چرا که تمام تلاشش را به کار می‌بندد.

گل‌محمدی در مورد اینکه احتمال دارد «کریم باقری» و «مهرداد خانبان» مربی و آنالیزور پرسپولیس دیگر در تیم ملی حضور نیابند، گفت: فدراسیون از مشکلاتی که برای ما ایجاد می‌شود اطلاع دارد و دنبال موضع‌گیری رو در رو با تیم ملی نیستیم. دوست داریم تیم ملی موفق شود و موفقیت این تیم برای ما ارزشمند است. باعث افتخار است که در تیم ملی، بازیکن و مربی تاثیرگذار داریم. این تعامل همیشه از سوی ما وجود داشته و خواهد بود. این حق را داریم که از همه بازیکنانمان به بهترین شکل استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس، ادامه داد: برای مثال وحید امیری در ۲ دیدار قبلی تیم ملی بهترین بازیکن بود اما چرا نباید او را مقابل مس‌رفسنجان در اختیار داشته باشیم؟ از فدراسیون و تیم ملی، انتظار تعامل ۲ طرفه داریم.

وی در خصوص لو رفتن اخبار تیمش، گفت: نمی‌توانم جلوی درز اخبار را بگیرم؛ این مشکل از سال‌ها قبل وجود داشته و دوست نداریم این اتفاق رخ دهد اما زیاد اهمیت نمی‌دهم و کاری هم از دستمان بر نمی‌آید. ترکیب همه تیم‌ها قبل بازی به بیرون درز پیدا می‌کند.

گل‌محمدی در خصوص کیفیت پایین لباس‌های تیم، اظهار داشت: بحث لباس در فوتبال مهم است و متاسفانه آن کیفیتی که گفته شد را ندارد و حتی رنگ آن مناسب نیست. به احتمال زیاد رنگ، طرح و جنس کیت تغییر خواهد کرد. هواداران هم راضی نیستند و هر چه زودتر باید نسبت به تغییر لباس اقدام کنند.

وی در خصوص تغییر دروازه‌بان تیمش گفت: آیا گلرهای ما مقصر بودند؟ وقتی تیم گل می‌خورد دفاع تیمی اشکال دارد. همه اجزای تیم باید مورد بازبینی قرار گیرد. دفاع تیمی ما باید بهتر باشد. اگر در سال‌های گذشته توانستیم قهرمان شویم دلیلش کم گل خوردن بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به ایرنا در مورد بلاتکلیفی بازیکنان تاجیکستانی‌، گفت: چون پرسپولیس است زیاد اهمیت داده نمی‌شود. اگر برای باشگاه دیگری بود زمین و زمان را به هم می‌دوختند. چون سرمان در کار خودمان است و همه مشکلات را تحمل می‌کنیم این مسائل را برای ما رقم می‌زنند. این مشکلات مربوط به باشگاه است و برای رفع آن باید تلاش کنند. این ۲ بازیکن ارزان و آینده‌دار هستند و می‌توانند برای باشگاه تاثیرگذار باشند.

وی در خصوص داوری‌های لیگ، گفت: به عنوان مربی دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم و بیانیه باشگاه گویای همه چیز بود. دوست دارم فضای کار مهیا باشد اما مشکلات داوران ما زیاد است. همه داوران لیگ کارشان فراتر از کار یک داور است. از طرفی نبود var برای کل داوران کار را سخت می‌کند. موضع من نسبت به داوری احترام است. امیدوارم بتوانیم داوری بهتری را شاهد باشیم.

این مربی در رابطه بلاتکلیفی مدیریت باشگاه خاطرنشان کرد: قطعا این مساله آسیب می‌زند. به عنوان مربی باید بدانم در باشگاه با چه فردی طرف هستم. مشکلات ما واضح است و نیاز به کنکاش ندارد. تشکیلات بزرگی مثل پرسپولیس باید اعضای هیات مدیره، کمیته انضباطی و حتی مدیرعاملش، چارت مشخص داشته باشد. حالتی که برای پرسپولیس وجود دارد در شان و شخصیت این باشگاه نیست. امیدوارم وزیر ورزش هرچه زودتر وضعیت را مشخص کند.

وی در خصوص مصدومیت سیدجلال حسینی و سیامک نعمتی گفت: سیدجلال از ناحیه زانو هنوز مشکلاتی دارد. سیامک هم تازه اضافه شده و بعید می‌دانم به این بازی برسد. کمال کامیابی‌نیا هم از مصدومیت طولانی گذشته و نیاز به زمان دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸ فردا چهارشنبه در هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران و در ورزشگاه‌ آزادی به مصاف نفت آبادان می‌رود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha