موضوع مشارکت وزارت راه و نفت در تکمیل آزادراه شیراز بوشهر بررسی شد

شیراز- ایرنا- موضوع مشارکت وزارت راه و وزارت نفت در اجرای پروژه آزادراه شیراز بوشهر در جلسه‌ای با حضور وزیر راه و جعفر قادری و ابراهیم عزیزی نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

جعفر قادری نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:‌دراین جلسه  که مهندس رجا فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا وزارت دفاع نیز حضور داشت، به دلیل مشترک بودن بخش اول این آزادراه با آزادراه شیراز اهواز و استفاده از توان و ظرفیت وزارت دفاع به عنوان عنوان شریک سرمایه گذار نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

براساس مطلب دریافتی ایرنا، وزیر راه برای مشارکت با وزارت دفاع و وزارت نفت در اجرای این پروژه اعلام آمادگی کردند همچنین تسریع در امضای قرارداد قطعات ۷ و ۸ آزادراه شیراز بوشهر درخواست دیگری بود که وزیر راه و شهرسازی با موضوع موافقت و درخواست را برای اجرا به شرکت زیرساخت و معاونت برنامه ریزی وزارتخانه ابلاغ کرد.
قادری همچنین اعلام کرد:‌ در جلسه ای که با حضور بنده و عزیزی نماینده شیراز، اصنافی شهردار شیراز، صادق معاون شهرسازی وزیر راه و شهرسازی  و مدیران کل ذیربط برگزار شد، موضوع الحاق واحدهای مسکونی ساخته شده در اطراف محله گویم به شهر شیراز و تعیین تکلیف قطعات باغشهری محدوده گود گویم به بحث و بررسی گذاشته شد.

وی ادامه داد:‌قرار شد که بخش های مسکونی مطابق مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری به محدوده شهر الحاق شود و برای واحدهای باغشهری محدوده گود گویم هم راهکاری اندیشیده شده و این راهکار پس از جمع بندی استان برای تایید به وزارت راه و شهرسازی ارسال شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha