اولین مزایده حضوری سال ۱۴۰۰ سازمان اموال تملیکی انجام شد

تهران-ایرنا- اولین مزایده حضوری (حراج) سازمان اموال تملیکی در سال ۱۴۰۰ و در راستای تسریع در تعیین تکلیف اموال منقول تحت اختیار این سازمان برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در راستای تعیین ضرب الاجل ریاست جمهوری و تاکید رئیس قوه قضائیه و همچنین تسریع در تعیین تکلیف اموال منقول در اختیار این سازمان، اولین مزایده حضوری (حراج) سازمان اموال تملیکی در سالجاری طبق جدول زمانبندی، امروز مورخ یکم آذرماه با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت(نمایندگان قوه قضائیه و نماینده دیوان محاسبات کشور) برگزار شد.

موضوع برگزاری مزایده حضوری (حراج) که پیش از این به علت شیوع بیماری کرونا متوقف شده بود، هفته گذشته با اقدامی جهادی مورد تصویب اعضای هیات مدیره و در دستور کار سازمان اموال تملیکی قرار گرفت تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی مجدد برگزار شود.

شرکت‌کنندگان حاضر در اولین مزایده حضوری اموال منقول سالجاری (به شماره ۱۴۰۰۰۱) بر اساس آگهی منتشر شده از طریق روزنامه و وبگاه سازمان اموال تملیکی، تا ساعت ۱۴ روز گذشته مهلت داشتند از کالاهای مطرح در حراج بازدید بعمل آورند.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha