معاون استاندار کرمانشاه: فرمانداران پاسدار تفکر بسیج هستند

کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، پیشتازی در عرصه های مختلف که نظام اسلامی نیاز به حضور مردمی داشته را از خصوصیات بارز بسیج دانست و تاکید کرد: فرمانداران تا زمانی که در مسوولیت هستند، پاسدار تفکر بسیج خواهند بود.

به گزارش ایرنا؛ «حسین خوش اقبال» عصر دوشنبه به مناسبت هفته بسیج با همراهی بازرس ویژه استاندار، فرمانداران شهرستانها، شهردار کلانشهر کرمانشاه و جمعی از مدیران در محل قرارگاه نجف اشرف حضور یافت و ضمن دیدار با سردار عظیمی فرمانده قرارگاه از نقش آفرینی بسیج در مسیر ارائه خدمت به مردم، نظام و انقلاب اسلامی در دوران مختلف تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به اینکه "بسیج و سپاه حافظ کشور هستند" افزود: در عرصه امنیت در جنگ هشت ساله، نقش آفرینی بسیج فصلی ماندگار را در تاریخ این سرزمین بجای گذاشت و اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم ثمره ایثارگری شهدا و رزمندگان بوده است. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تاکید کرد: تا آخرین ساعات مسئولیت کار را باقوت ادامه خواهیم داد و در خدمتگزاری به مردم که اصلی ترین سرمایه نظام اسلامی هستند فروگذار نخواهیم کرد. 

ارزش های دفاع مقدس را باید به نسل آینده منتقل کرد

در ادامه این دیدار، سردار پاسدار "محمدنظر عظیمی" فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیز در سخنانی با تاکید بر ضرورت انتقال مفاهیم و ارزشهای دفاع مقدس به نسل آینده گفت: امروز شرایط کشور کمتر از دفاع مقدس نیست و در این شرایط سخت، تلاشگران امروز نیز به مانند آن روز درگیر حل مسائل هستند.

وی با بیان اینکه سرمایه‌های کمی برای انقلاب اسلامی هزینه نشده و شهدای ما از بهترین‌های جامعه بوده‌اند تاکید کرد: دشمن ما با همه توان توان به میدان آمده اما واقعیت این است که مردانه این نسل در مقابل دشمن ایستاده و باید بتوانیم فرهنگ بسیجی را به نسل آینده انتقال دهیم.

سردار عظیمی در ادامه با تقدیر از همراهی مدیریت استان در فراهم شدن زیرساخت های مرزی گفت: مهندس بازوند یکی از کسانی است که دلسوزانه، با تمام توان و پیشروتر از ما پیگیر بوده و حتی برای پیگیری اعتبارات مرز با مدیران رده های پائین هم رایزنی داشته و این دلسوزی ها ، باورها و احساس مسئولیت ارشمند است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت، ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha