اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد

تهران - ایرنا - سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا ، براساس این اطلاعیه با توجه به اینکه ثبت نام از افراد پذیرفته شده به صورت مجازی انجام می شود، از این رو پذیرفته شدگان لازم است به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق (ع) واحد برادران به نشانی: www. isu.ac.ir  و واحد خواهران به نشانی: www.isuw.ac.ir  مراجعه کنند.

در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است:

پیرو اطلاعیه سوم مهر ۱۴۰۰ درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰، (رشته‌های تحصیلی پذیرش با آزمون) بدین وسیله به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته شده رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ اعلام شده است، می رساند که پذیرفته شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت نام خویش اقدام کنند.

مراجعه  نکردن پذیرفته شدگان به سامانه ثبت نام موسسه در زمان مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

 همچنین آن‌ دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، می‌بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصیل بپردازند و ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

 پذیرفته شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ مورخ سوم مهر  امسال موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت‌نامی اقدام و به دانشگاه ارایه کنند.

 متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته‌اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض باید موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha