بهره‌گیری از همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نیروی انسانی در صدا و سیما

تهران- ایرنا- رییس سازمان صدا و سیما گفت: در دوره جدید سعی می‌کنیم از هیچ ظرفیتی در حوزه توانمندی، استعداد، محتوا، ژانرهای برنامه‌سازی در حوزه نیروی انسانی غافل نشویم و همه را به رسمیت شناخته و از تک تک آنها صیانت کنیم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از خانه ملت، پیمان جبلی در مورد سلیقه مخاطبان برای بازگشت چهره‌های محبوب به رسانه ملی گفت: از ضوابط حرفه‌ای و قانونی رسانه ملی است که از تمام ظرفیت‌ها و قدرت آنتن برای جلب اعتماد و جذب نظر مخاطبان استفاده کند و هیچگونه ظرفیتی را نباید نادیده بگیرد.

رییس سازمان صدا و سیما افزود: استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها از ضوابط و معیارهای اساسی سازمان است، در دوره جدید ما سعی می‌کنیم از هیچ ظرفیتی در حوزه توانمندی، استعداد، محتوا، ژانرهای برنامه‌سازی در حوزه نیروی انسانی غافل نشویم و همه را به رسمیت شناخته و از تک تک آنها صیانت کنیم.

جبلی در پاسخ به سوالی درباره بازگشت چهره‌های محبوبی همچون فردوسی‌پور به آنتن رسانه ملی گفت: پاسخ همان است که از قبل اعلام کرده‌ام.

دهم مهر امسال هوادار فوتبال خوزستانی در دیدار با جبلی، از او خواستند با بازگشت عادل فردوسی‌پور موافقت کند و گفتند که می‌توانم از شما خواهش کنم که برنامه ۹۰ با اجرای عادل فردوسی‌پور را احیا کنید تا کام فوتبال دوستان شیرین‌تر از پیش شود و جبلی در پاسخ به این درخواست، گفت: فردوسی‌پور می‌تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد.

صحبت‌های رییس صدا و سیما درباره نبود هیچگونه منعی برای بازگشت فردوسی پور به شبکه سه بار دیگر بر ادعای بسیاری از نزدیکان مجری و تهیه کننده برنامه نود صحه می‌گذارد، در حال حاضر این مجری توانمند ورزشی کشور به عنوان تهیه کننده رسمی شبکه سه از ابتدا هم مشکلی برای بازگشت و اجرا در این شبکه نداشته است و در برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش مشغول تهیه کنندگی است.

مسوولان برای بازگشت وی به منظور گزارش بازی‌های داخلی و خارجی و تهیه کنندگی در برنامه‌های جدید درخواست داده‌اند اما متاسفانه فردوسی‌پور از این امر سرباز می‌زند و این مساله را تنها منوط به از سرگیری تولید برنامه ۹۰ می‌داند.

حالا باید منتظر ماند و دید با درخواست دوباره پیمان جبلی رییس جدید صدا و سیما آیا باز هم عادل فردوسی پور از همکاری با برنامه‌های مختلف ورزشی شبکه سه سرباز می‌زند؟ البته در کنار چهره‌های ورزشی هنرمندان محبوب دیگر در طی سال‌های اخیر به دلیل برخی از سیاست‌ها از همکاری با رسانه ملی محروم شده‌اند؛ امید است با انتخاب اصلح جبلی شاهد بازگشت این هنرمندان و آشتی رسانه ملی و مردم باشیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha