۳۰ آبان ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۶
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84550370
۰ نفر

برچسب‌ها

اتاق رسانه قرآنی در شهرستان زرندیه افتتاح شد

ساوه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرندیه گفت: اتاق رسانه با محوریت فعالیت نخبگان قرآنی در شهر پرندک از توابع شهرستان زرندیه افتتاح شد.

حجت‌الاسلام«محمود قربانی» عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کارکرد اتاق رسانه ایجاد بستری برای هماهنگی نخبگان قرآنی در فضای مجازی و توسعه شبکه قرآنی از طریق شناسایی عناصر توانمند، فعال و نخبه قرآنی در سطح شهرستان است.

وی بیان کرد: اتخاذ تدابیر لازم در زمینه گسترش فرهنگ قرآنی و ارتقای سطح بهره‌وری با امکانات موجود در فضای مجازی و همچنین تولید محتوا از دیگر برنامه‌های این اتاق رسانه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرندیه ادامه داد: حفظ تخصصی قرآن کریم با بهره‌گیری از ظرفیت اساتید و تشکیل پرونده برای نخبگان قرآنی از اولویت‌های اصلی اتاق رسانه در بستر فضای مجازی به شمار می‌رود.

قربانی گفت: تولید محتوای قرآنی توسط نخبگان گام دوم اتاق رسانه است که در این راستا باید اقدامات اساسی با همکاری مسئولان مربوط صورت گیرد.

وی تصریح کرد: اتاق رسانه شهر پرندک زیر مجموعه موسسه قرآنی فاطمه الزهرا(س) است و تیم ۵ نفره این مجموعه زنجیره رسانه‌ای حوزه قرآنی را ایجاد و تقویت خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha