اکبر خرمدین در زندان فوت کرد

تهران - ایرنا - اکبر خرمدین که چندی پیش فرزند خود بابک خرمدین را با ضربات چاقو به قتل رساند، صبح امروز(یکشنبه) به دلیل ایست قلبی در زندان رجایی شهر فوت کرد.

به  گزارش روز یکشنبه ایرنا، اداره کل زندان‌های استان تهران خبر فوت وی را تایید کرد.

اکبر خرمدین مدتها از بیماری سرطان رنج می برد.

۲۶ اردیبهشت سال جاری جسدی مثله شده در یک سطل زباله در خیابان نفیسی، محله اکباتان کشف شد.

اکبر پدر بابک خرمدین در اعترافات خود گفت: پسرم مجرد بود، به خاطر اختلافاتی که داشتیم او را با خوراندن مواد بیهوشی بیهوش کردم سپس با ضربات چاقو به قتل رساندم و برای خارج کردن جسدش آن را تکه تکه کرده و در نزدیکترین سطل آشغال خیابانی انداختم.

همچنین پدر و مادر بابک خرمدین به قتل داماد ۵۵ ساله و دختر ۴۹ ساله در سال ۱۳۹۰ و ۱۳۹۷ به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله مرکتب شده‌اند نیز اعتراف کردند.

بابک خرمدین کارگردان سینما بود. آن مرحوم برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای «بور بیجاده رنگ» در جشنواره بین المللی فیلم آسا (فیلم های انسان دوستانه) ۱۳۸۸، برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای فیلم «بور بیجاده رنگ» در پنجمین جشنواره بین المللی پروین اعتصامی۱۳۸۸،  برنده جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه و بهترین صدا برای فیلم «بور بیجاده رنگ» در ششمین جشنواره دانشجویی فیلم نهال (دانشگاه هنر) ۱۳۸۸ و نامزد بهترین تصویر برداری و تدوین را در کارنامه کاری خود ثبت کرده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha