سرپرستان دانشگاه‌های صنعتی شاهرود و قوچان منصوب شدند

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی جداگانه «مرتضی ایزدی‌فرد» را به عنوان سرپرست دانشگاه «صنعتی شاهرود» و «مجید مهدویان» را به عنوان سرپرست دانشگاه «صنعتی قوچان» منصوب کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت علوم، محمدعلی زلفی‌گل در این احکام خطاب به سرپرستان منصوب‌شده تاکید کرد: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

وی در این احکام توفیق روزافزون این سرپرستان را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه پروردگار متعال خواستار شد.

وزیر علوم، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ از خدمات و تلاش‌های محمدمهدی فاتح رییس پیشین دانشگاه صنعتی شاهرود و علی‌اصغر بهشتی رییس پیشین دانشگاه صنعتی قوچان در مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

دکتر مرتضی ایزدی‌فرد دانش آموخته دکتری تخصصی فیزیک (گرایش ماده چگال) از دانشگاه لینشوپینگ سوئد و عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه صنعتی شاهرود است که از سوابق اجرایی وی می توان به مسئولیت معاونت آموزشی این دانشگاه اشاره کرد.

دکتر مجید مهدویان دانش‌آموخته رشته مهندسی شیمی از دانشگاه سیستان و بلوچستان، عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه صنعتی قوچان است. از سوابق اجرایی می توان به مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی قوچان، مدیر گروه مهندسی شیمی و عضو کارگروه طرح های کارآفرینی این دانشگاه اشاره کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha