مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال ۱۴۰۰تمدید شد

تهران- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، از تمدید فرصت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال ۱۴۰۰ تا ششم آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت علوم، جعفر جعفری خطاب به علاقمندان عضویت هیات علمی دانشگاه‌ها افزود:‌ با توجه به احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و درخواست شمار زیادی از متقاضیان، مهلت ثبت نام فراخوان سال ۱۴۰۰ تا پایان ساعت اداری روز شنبه ششم آذرماه تمدید شد.

وی ادامه داد: با توجه به تکمیل برخی از ظرفیت‌ها سزاوار است متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده اند؛ نسبت به ویرایش پروفایل خود و ثبت نهایی اقدام کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی تاکید کرد: با توجه به اینکه فراخوان به هیچ وجه مجدداً تمدید نخواهد شد؛ از متقاضیان خواست ثبت نام خود را به آخرین ساعت ها موکول نکنند.

فرایند ثبت‌نام متقاضیان بیست و پنجمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور ۱۴۰۰ از ۱۷ آبان شروع شد. این مهلت امروز یکشنبه ۳۰ آذرماه به پایان می رسید که این زمان تا پایان وقت اداری شنبه ۶ آذر ماه تمدید شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha