کلاس‌های آموزشی مد و لباس رایگان، برای مناطق محروم

تهران- ایرنا- کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم دارد برای مناطق محروم کشور کلاس‌های آنلاین (برخط) هنری رایگان برگزار کند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مریم پورشهابی گفت: کارگروه مد و لباس از مؤسسات و فعالان حوزه مد و لباس، حمایت می کند و امیدواریم شاهد شکوفایی و نتایج بسیار خوبی درآینده باشیم.

کلاس‌های آموزشی مد و لباس رایگان، برای مناطق محروم

وی افزود: خوشبختانه مدیران و اساتید این موسسات در حوزه مد و لباس بسیار فعال اند و تمایل دارند، علاقمندان به طراحی لباس و پارچه به خصوص جوانان را، چه از نظر علمی و چه از نظر تخصصی ارتقاءداده و وارد بازار کار و همچنین کمک کنند تا طراحان جوان بتوانند آثار خود را در کشور، منطقه و جهان ارائه دهند.

دبیر این کارگروه  در مراسم تقدیر از علی روحی مدیر عامل و اساتید موسسه طراحی لباس و پارچه روحی گفت: امیدوارم با هم افزایی و همراهی دیگر دستگاه ها بتوانیم آینده درخشانی برای طراحان بخصوص جوانان که در این حوزه فعال هستند به وجود بیاوریم و شاهد پیشرفت آنها در جامعه باشیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم دارد برای مناطق محروم کشور کلاس های آنلاین هنری را  رایگان اجرا کند.

علی روحی مدیر عامل موسسه و آموزشگاه طراحی لباس و پارچه روحی نیز گفت: این موسسه با استفاده از اساتید مجرب و سرفصل و دوره های علمی دانشگاه، کلاس هایی را در سطح کارشناسی ارشد برای طراحی لباس و پارچه برگزار می نماید که این امر باعث می شود هم از نظر علمی و هم عملی سطح هنرجویان بسیار بالا برود. تا جایی که  امسال ۵۵ هنرجوی این موسسه توانستند در کنکور سراسری کارشناسی ارشد رتبه بیاورند. از این تعداد ۱۹ نفر به رتبه های زیر ۲۲ از دانشگاه های هنر و الزهرا دست پیدا کردند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha