معاون وزیر: وزارت ورزش از میزبانی رویدادهای جهانی استقبال می‌کند

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش از میزبانی رویدادهای بین‌المللی ورزشی حمایت ویژه‌ای داشته و از آن استقبال می‌کند.

به گزارش ایرنا، «مهدی علی‌نژاد» در مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات تکواندو و کاراته ناشنوایان (قهرمانی جهان) اظهار داشت: از همکاری فدراسیون‌های کاراته و تکواندو و سایر بخش‌هایی که برای برگزاری شایسته این میزبانی تلاش کردند، تشکر می‌کنم و به قهرمانان و ورزشکاران خارجی حاضر در این رویداد اطمینان می‌دهم که سفری خوب همراه با خاطرات خوش برای آنان به یادگار خواهد ماند زیرا مردم ایران مردمی میهمان نواز و خونگرم هستند.

وی افزود: هر چند به دلیل محدودیت‌های کرونا شرایط زندگی دشوار شده است، این میزبانی به ما نشان داد زندگی هنوز جریان داشته و باید از فرصت‌های خود به بهترین شکل بهره ببریم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: بدون شک همه تیم‌ها برای موفقیت به این مسابقات آمده‌اند و امیدواریم رقابت‌هایی تماشایی همراه با سلامتی قهرمانان را نظاره‌گر باشیم.

علی‌نژاد تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان حمایت ویژه‌ای از میزبانی رویدادهای ورزشی داشته و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم. فراموش نکنیم که ورزش مقوله‌ای فراتر از ادیان، نژاد، زبان و قومیت است و حضور در چنین رویدادهایی باعث نزدیکی انسان‌ها می‌شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود: ورزش در بین مسوولان و مدیران ایران از جایگاهی ویژه‌ برخوردار بوده و ما همواره بر فعالیت‌های ورزشی تاکید داریم.

نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته ناشنوایان جهان از فردا (یکشنبه) در خانه تکواندو و سالن هندبال آغاز شده و تا سوم آذرماه ادامه خواهد داشت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha