رزمایش محرومیت‌زدایی با شرکت ۱۰۰ گروه جهادی در هشترود آغاز شد

مراغه- ایرنا- همزمان با نخستین روز از گرامیداشت هفته بسیج، رزمایش خدمت‌رسانی ۱۰۰ گروه جهادی با هدف محرومیت‌زدایی در هشترود آغاز شد.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود روز شنبه در آیین آغاز به کار این رزمایش گفت: این گروه‌ها مخلصانه در خدمت مردم قرار دارند و به فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و بهداشتی و محرومیت‌زدایی می‌پردازند.

سرهنگ مالک ناجی با بیان اینکه این رزمایش تا هشتم آذرماه در سطح شهرستان ادامه می‌یابد، افزود: واکسیناسیون عمومی، کمک به طرح شهید سلیمانی، زیباسازی سطح شهر و مدارس از دیگر کارهای این گروه‌های جهادی است.

وی هدف اردوهای جهادی را نهادینه کردن فرهنگ کار گروهی و محرومیت‌زدایی دانست و اظهار داشت: بصیرت‌افزایی و خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی بسیج به مردم باعث دلگرمی آنان خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود پیش از این نیز به خبرنگار ایرنا گفته بود که «امسال مساجد محور اصلی در برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج هستند و قرار است طی این هفته قرارگاه‌های محله اسلامی در مساجد شهرستان راه‌اندازی شود».

به گفته سرهنگ ناجی، این قرارگاه‌ها با فعالیت مسجدمحور، زمینه‌ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و معیشتی خواهد بود. 

به گزارش ایرنا برای گرامیداشت هفته بسیج در سطح شهرستان هشترود بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه پیش‌بینی شده که در سطح پایگاه‌ها و مساجد اجرا می‌شود.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha