فرماندار خوشاب: بسیج حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب در استان خراسان رضوی گفت: بسیج نهاد مقدسی است که با حضور در همه عرصه ها از هویت و دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست و حفاظت می کند.

امان الله خدمتگزار عصر شنبه در دیدار با بسیجیان شهرستان خوشاب با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج یادگار امام راحل و مظهر اقتدار، خودباوری و خوداتکایی است و بسیجیان با حضور بدون چشم داشت در همه عرصه ها و میدان ها خدمات فراوان و شایسته در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ارائه می دهند.

وی ادامه داد: بسیج فراجناحی است و متعلق به هیچ گروه، نهاد یا جریان خاصی نیست که با خلوص و فداکاری به نظام و انقلاب اسلامی خدمت می کند و حضور بسیج در همه عرصه ها سبب افزایش مشارکت اجتماعی  در جامعه شده است.

فرماندار خوشاب با اشاره به نقش آفرینی بسیجیان در دوران دفاع مقدس گفت: بسیجیان با تفکری که امام خمینی (ره) به جامعه القا کرد کلاس های درس را رها و به جبهه های جنگ اعزام شدند.

وی افزود: بسیج در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و نیز جنگ نرم خدمات فراوان به نظام جمهوری اسلامی داشته است.

خدمتگزار ادامه داد: بسیج همواره هوشیار و بیدار است و با فرمان رهبر معظم انقلاب در حوزه های دفاعی و  امنیتی نیز برای آرامش مردم و ایجاد امنیت پایدار در کنار نیروهای مسلح  تلاش می کند.

وی با تاکید بر برگزاری پرشور برنامه های هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان گفت: می توان برخی از طرحهای به ثمر نشسته عمرانی و خدماتی شهرستان را در این ایام مبارک به بهره برداری رساند.

فرماندار خوشاب با اشاره به فعالیت های بسیج در مقابله با شیوع کرونا افزود: برپایی رزمایش مواسات و همدلی، کمک خیران و بسیج همگانی در غلبه بر این ویروس صحنه هایی از تلاش بسیج در کنار مجاهدت های کادر  بهداشت و درمان بوده است.

وی ادامه داد: کنگره ملی ۱۶۰۰ شهید دیار سربداران، آیین های یادواره شهدا با رویکرد مردمی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی با هدف انتقال پیام شهدا با حضور راویان و ایثارگران محلی در این شهرستان برپا می‌شود.

خدمتگزار با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف گفت: با تسریع در علمک گذاری مناطق روستایی دره یام، گازرسانی به ۹۷ درصد روستاهای شهرستان خوشاب تا پایان سال جاری انجام می‌شود. 

سلطان‌آباد مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha