فرماندار بوکان: نهادینه شدن تفکر بسیجی، توطئه دشمنان را ناکام کرده است

مهاباد- ایرنا- فرماندار بوکان با تبریک هفته بسیج گفت: نهادینه شدن تفکر بسیجی، توطئه دشمنان نسبت به ایران اسلامی را ناکام کرده که این تفکر باید روز به روز تقویت شود.

محمد امین‌زاده روز شنبه در مراسم نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در مدرسه نمونه دولتی تمدن بوکان برگزار شد،  اظهار داشت: بدون شک بسیج به عنوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی کشور می‌تواند در حوزه‌های مختلف مورد نیاز انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند و حضور جوانان در این شجره طیبه یک دوره تربیتی و تجربه اندوزی برای قبول مسوولیت‌های مهم در آینده است.

وی افزود: تفکر بسیجی به‌عنوان تجربه‌ای بی‌نظیر و میراثی گران‌بها برای تقویت روحیه خودباوری و امید نسبت به آینده در جوانان و نوجوانان باید مورد توجه باشد.

فرماندار بوکان: نهادینه شدن تفکر بسیجی، توطئه دشمنان را ناکام کرده است

تحقق منویات امام و رهبری مستلزم تلاش و توجه مسوولان است

امام جمعه بوکان نیز در این مراسم گفت: فرمان تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره) برای خدمت به مردم، نظام و رهبری بود و تحقق منویات رهبر انقلاب بر این اساس خواهد بود که مسوولان تلاش و توجه ویژه ای به برای تفکر بسیجی در جامعه داشته باشند.

ماموستا احمدی افزود: حضور بسیج در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در امر سازندگی کشور بسیار قابل توجه بود و  امروز هم بسیجیان در همه صحنه‌ها از جمله محرومیت زدایی نقش پررنگی دارند.

وی اضافه کرد: تفکر بسیجی در حوزه فردی،خانوادگی، اجتماعی، استکبار ستیزی، دفاع ‏همه جانبه در برابر تهدیدات، آینده نگری و توجه به مردم و خاصه مستضعفان، همراه با راهبردهایی همچون آرمان گرایی و  واقع ‏نگری باعث خواهد شد که مشکلات مختلف کشور مرتفع شود. 

در این مراسم زنگ ایثار و مقاومت به حضور مسوولان اجرایی شهرستان بوکان نواخته شد.

فرماندار بوکان: نهادینه شدن تفکر بسیجی، توطئه دشمنان را ناکام کرده است

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha