سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، «محمدعلی زنگنه اسدی» را به عنوان سرپرست دانشگاه «حکیم سبزواری» منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از  وزارت علوم، در حکم محمدعلی زلفی‌گل خطاب به محمدعلی زنگنه اسدی آمده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری منصوب می‌شوید.

وی در ادامه این حکم تاکید کرد: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران‌علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه جانبه‌علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های علی اصغر مولوی رییس پیشین دانشگاه حکیم سبزواری قدردانی کرد.

زنگنه اسدی دانش آموخته رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه اصفهان و عضو هیات علمی دانشگاه حکیم سبزواری با مرتبه علمی دانشیار است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی، معاونت اداری و مالی و معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت معلم سبزوار و معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه حکیم سبزواری اشاره کرد.

اتصاب مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم

همچنین امروز معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، در حکمی، «محمد افکانه» را به عنوان «مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی» منصوب کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی خطیبی در این حکم انتصاب خطاب به  محمد افکانه آورده است؛ با عنایت به توانمندی و نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

وی افزود: امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای ابلاغی رهبر معظم انقلاب همگام با گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تحقق برنامه‌های بالادستی، راهبردهای دولت مردمی و اهداف و سیاست‌های ابلاغی وزارت عتف، همراه با برنامه‌ریزی، ساماندهی و نظارت بر حسن اجرای وظایف و فعالیت‌های منابع انسانی و پشتیبانی بر اساس شایسته‌سالاری و عدالت‌محوری و تلاش برای ایجاد وحدت رویه در عملکرد اداری و توسعه منابع انسانی ستاد و صف وزارت عتف؛ ضمن بهره‌گیری از شیوه‌های نوین مدیریتی و جلب مشارکت کلیه کارکنان و دانشگاه‌ها، در ساماندهی امور و انجام بهینه و بهنگام وظایف محوله با تأکید بر تعامل سازنده با دستگاه‌های مسئول، موفق و موید باشید.

خطیبی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر اباصلت خراسانی مدیرکل سابق منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر محمد افکانه (زاده قم _ ۱۳۶۳) دارای دکترای مدیریت دولتی (گرایش منابع انسانی) عضو هیات علمی دانشگاه شاهد است که پیش از این نیز مدیرکل فرهنگی این دانشگاه بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha