مالکیت باشگاه گل ریحان البرز به زودی مشخص می شود

کرج - ایرنا - رییس هیات فوتبال البرز عنوان کرد که طبق رایزنی ها و صحبت های صورت گرفته قرار است که مالکیت این باشگاه به زودی مشخص و معرفی شود.

منصور بیک وردی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مالکیت این باشگاه طبق آخرین اسناد و مدارک  به نام «حمید حمزه لو »بوده  که وی به عنوان آخرین مدیر عامل در این استان فعالیت می کرده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دسترسی به این فرد  نداشته ایم، مقرر شد تا ظرف یک هفته آینده  خود مالک یا وکیل وی  وضعیت باشگاه  را مشخص و تعیین تکلیف کنند.

بیک وردی با اشاره به شروع بازی های لیگ دسته ۲ کشور از هفته گذشته خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه گل ریحان البرز هنوز تعیین وضعیت نشده و از سوی دیگر یک بازی را هفته گذشته انجام نداده، در صورتی که یک بازی دیگر را نیز از دست می داد به ۲ رده پایین تر سقوط می کرد.

وی گفت: به همین منظور امروز تیم گل ریحان البرز با ۱۳ بازیکن طبق مجوز کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و سازمان لیگ،  در ورزشگاه شریعتی کرج با تیم خلیج فارس ماهشهر به زمین می روند تا از این سقوط جلوگیری شود.

رییس هیات فوتبال البرز ادامه داد: با انجام این بازی و پس از یک هفته تعیین شده مالکیت این باشگاه مشخص و پس از آن در خصوص گل ریحان و برنامه های این تیم تصمیم گیری خواهد شد.

تیم فوتبال گل ریحان البرز پیش از این در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور داشت که به دلیل حاشیه های متعدد پیش آمده در فصل قبل برای آن به لیگ دسته ۲ کشور سقوط کرد.

در ابتدای شروع بازی های لیگ دسته ۲ کشور در فصل جدید این تیم با دوگانگی مدیریتی مواجه شده که همچنان دامان گل ریحان را گرفته  و تا این لحظه خبری از بازگشت انسجام و مدیریت واحد به این تیم البرزی نیست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha