ترافیک مرسولات پُستی وارده به کردستان ۲۲ درصد رشد یافت

سنندج - ایرنا - مدیرکل پُست کردستان گفت: ترافیک مرسولات پُستی وارده به استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۲۲ درصد افزایش داشته است.

طاهر محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون و ۱۶۵ هزار و ۴۰۰ مرسوله وارد کردستان شده که این عدد در مدت مشابه سال قبل ۹۵۶ هزار و ۷۱۱ مرسوله بوده است.

وی آمار مرسولات پستی صادره از کردستان را در سال جاری یک میلیون و ۱۴۴ هزار و ۵۵۶ مورد با ۲۰ درصد رشد اعلام و اضافه کرد: پارسال در همین موقع ۹۴۷ هزار و ۵۷۶ مرسوله از استان به دیگر نقاط کشور صادر شده بود.

مدیرکل پُست کردستان با بیان اینکه امسال استان از لحاظ درآمد رتبه چهار و ترافیک مرسوله هشت کشوری را کسب کرده است، افزود: زمان به مقصد رسیدن بسته‌های پُستی با توجه به نوع عادی، سفارشی، ویژه بودن، داخل استان، استان‌های همجوار و سایر استان‌ها متفاوت بوده اما روند توزیع عادی است.

محمدی از مردم خواست در صورت مراجعه به ادارات پُست، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و گفت: مراجعان آدرس و کدپستی مرسوله را دقیق ثبت کنند تا مشکلی در روند ارسال بسته به وجود نیاید.

در حال حاضر ۱۹۱ دفتر پست روستایی و ۱۹۰ دفتر پست شهری در کردستان به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha