تیم بدمینتون بانوان مشهد قهرمان گروه چهار کشور در یزد شد

یزد- ایرنا - دوررفت لیگ دسته یک بدمینتون بانوان باشگاه‌های کشور در گروه چهار جمعه‌شب در سالن حجاب یزد به پایان رسید و تیم امیدپونا مشهد مقدس در این دوره به مقام قهرمانی دست یافت .

به گزارش ایرنا، این رقابت‌ها به مدت ۲ روز با حضور چهار تیم امیدپونا مشهد، میلاد نوین تبریز، آموزشگاه زرگر خونه یزد و جوانان نویان تهران به صورت دوره‌ای و مجتمع برگرار شد.

در پایان این مسابقه‌ها که به میزبانی هیات بدمینتون استان یزد و زیرنظر فدراسیون با رعایت نکات بهداشتی پیگیری شد، تیم‌های امیدپونا مشهد، جوانان نویان تهران و زرگر خونه یزد اول تا سوم شدند.

این رقابت‌ها به صورت رفت و برگشت در ۲ استان برگزار می‌شود و در مجموع  ۲ تیم برتر جواز حضور در مرحله نهایی را کسب می‌کند که زمان و مکان دور برگشت مسابقه از سوی فدراسیون اعلام می‌شود.

در آخرین روز رقابت‌ها بازیکنان تیم بدمینتون بانوان یزد با ارایه یک بازی فنی با نتیجه سه بر ۲ از سد تهران گذشت.

رقابت های لیگ دسته اول بدمینتون قهرمانی بانوان باشگاه‌های کشور در مجموع در  ۶ گروه در مناطق مختلف پیگیری می‌شود.

هم‌اکنون تیم‌های دانشگاه یزد و چادرملو اردکان در لیگ برتر کشور حضور دارد و آمار ورزشکاران بدمینتون استان که به صورت تفریحی در این رشته فعالیت می‌کنند حدود ۲ هزار نفر است که ۵۰۰ نفر آنها طبق مقررات زیرپوشش بیمه ورزشی قرار دارند.

استان یزد با یک‌میلیون و ۲۳۶ هزار نفر جمعیت ۴۸ هیأت ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه در ۱۱ شهرستان دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha