سرمربی هوادار: سیاست امسال باشگاه، ماندن تیم در لیگ است

اهواز - ایرنا - سرمربی هوادار گفت: سیاست باشگاه امسال ماندن تیم ما در لیگ است که فکر می‌کنم بتوانیم به هدف خود برسیم.

به گزارش ایرنا رضا عنایتی جمعه شب پس از شکست تیمش مقابل میزبان خود فولاد خوزستان در نشست خبری بیان کرد: تیمی حرفه‌ای مقابل ما بود که از کادر فنی خوبی بهره می برد اما تلاش کردیم با امتیاز از اهواز برویم که اینگونه نشد. 

وی افزود: می‌دانستیم که تیم فولاد روی ضربات ایستگاهی برنامه دارد اما ۱۰ نفره شدن حریف کار ما را به هم زد و نتوانستیم برنامه های خود را در زمین پیاده کنیم.

سرمربی هوادار گفت: در صحنه‌هایی کمک داور ۲۰۰ بار در گوش داور اعلام کرد اما داور توجهی نمی کرد. سعی می کنیم آن قدر قوی شویم که با خیلی چیزها مبارزه کنیم. به بازیکنانم ایمان دارم و می دانم که بهتر می‌شویم. 

وی ادامه داد: برخی نباید فکر کنند که می‌توانند هر کاری با تیم‌های تازه صعود کرده بکنند؛ ما آنقدر خوب می‌شویم که با همه اتفاقات مبارزه کنیم.

عنایتی گفت: اگر ما امروز قاضی بازیکن خود را در اختیار داشتیم شاید شرایط برای ما عوض می‌شد، اما مجبور شدیم سیستم خود را به گونه دیگری تغییر دهیم. 

وی افزود: تیم فولاد مدافعان باتجربه‌ای داشت و فضای لازم در اختیار ما قرار ندادند که بتوانیم برنامه‌های خود را پیاده کنیم.

دیدار تیم های فولاد و هوادار تهران که شامگاه جمعه در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار شد با برتری یک بر صفر فولاد به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha