بیش از نیم تن مواد مخدر در آذربایجان‌غربی کشف شد

ارومیه- ایرنا- رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه سوداگران مرگ در چنگال عدالت افتادند، گفت: ۵۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین در این استان کشف و ضبط شد.

ناصر عتباتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رابطه سه نفر در ارومیه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: طی یک عملیات ویژه با همکاری اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی استان این میزان مواد مخدر از نوع هرویین کشف و متهمان با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی اظهار کرد: سوداگران مرگ در چنگال عدالت هستند و اجازه جولان به تعدادی سودجوی منفعت طلب نخواهیم داد که جامعه را قربانی زیاده طلبی‌های خود بکنند.

عتباتی افزود: مبارزه قاطع و بی امان با مواد مخدر در جریان بوده و همه نهادها و نیروهای امنیتی و انتظامی با هماهنگی و همدلی دستگاه قضایی استان عرصه را به قاچاقچیان مواد مخدر تنگ کرده و برخورد قاطع و بدون اغماض در دستور کار است.

وی هشدار داد کسانی که به هر صورت در جرایم مرتبط با مواد مخدر فعالیت کنند در امان نخواهند بود و مورد برخورد قاطع دستگاه قضایی قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایرنا، دستگاه‌ قضا برخورد با متخلفان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و طی ماه‌های گذشته این روند در آذربایجان‌غربی مشهود بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha