ترافیک در برخی مقاطع محورهای هراز و چالوس سنگین است

تهران- ایرنا- مطابق اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، ترافیک در برخی نقاط و مقاطع محورهای هراز و چالوس سنگین است. این مرکز ترافیک در برخی مناطق محور فیروزکوه را نیمه‌سنگین و آزادراه‌های تهران- شمال و قزوین- رشت را روان توصیف کرده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز یاد شده، اکنون ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس محدوده «ماسال» و حدفاصل «هزارچم» تا تونل کندوان سنگین است.

همچنین ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت محور هراز مسیر محدوده «سه راهی چلاو» و مسیر شمال به جنوب محدوده‌های «شنگلده»، «آب اسک» و «مبارک‌آباد» وجود دارد.

با این حال، ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده‌های پل سفید و دماوند، ترافیک نیمه‌سنگین در محور پردیس- تهران محدوده‌های رودهن، بومهن، پردیس و آزادراه و محور پردیس- تهران محدوده جاجرود را شاهد هستیم.

برپایه این گزارش، در آزادراه تهران- شمال و مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین- رشت تردد خودروها روان است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌ها، ترافیک در آزادراه کرج- قزوین حدفاصل پایانه «شهید کلانتری» تا «مهرویلا» سنگین است، همچنین ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران حدفاصل «کمالشهر» تا «پل کلاک»، ترافیک سنگین در آزادراه قم- تهران حدفاصل بهشت‌زهرا تا پل آزادگان و ترافیک سنگین در محور فشم- تهران حدفاصل «حاجی‌آباد» تا «رودک» مشاهده می‌شود.

بر پایه این گزارش، ترافیک در محور شهریار- تهران محدوده شهرقدس نیمه‌سنگین، در برخی از مقاطع  محور اردبیل- آستارا و برعکس سنگین، در محور خلخال- اسالم محدوده گردنه «الماس» سنگین و در محور اراک- سلفچگان محدوده «راهجرد» سنگین است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود  واقع در استان‌های گلستان و سمنان، سروآباد- پاوه در استان کردستان، سی‌سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد- نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد- پلدختر  واقع در استان لرستان، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان و محور رباط پشت‌بادام- بیاضه واقع در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha