امام جمعه بردسیر:رویکرد دولت قابل قبول است؛ برای معیشت چاره اندیشی شود

کرمان - ایرنا - امام جمعه بردسیر با بیان اینکه رویکرد دولت جدید طی ۱۰۰ روز اخیر، رویکردی جهادی و قابل قبول بوده است گفت: اما مردم از گرانی بی رویه در تنگنا هستند و دولت باید در این زمینه هرچه زودتر اقدام موثری انجام دهد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلیمن علی اکبر کرمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بردسیر افزود: در جنبه عملکردی دولت اتفاقات خوبی رخ داده اما در بحث معیشت مردم و رفع گرانی های بی رویه و بی منطق، دولت باید اقدام فوری در کنترل قیمت ها داشته باشد.

وی همچنین اجرای عدالت را یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و افزود: نشر رحمت الهی، آبادانی سرزمین ها، رفاه اجتماعی، اصلاح کار و امور مردم و بی نیازی، از آثار شگفت انگیز اجرای عدالت در زندگی است و ثمره بی عدالتی دامنگیر همه افراد جامعه خواهد شد.

امام جمعه بردسیر ادامه داد: بی عدالتی اجتماعی و عدم رعایت تقوای الهی، سبب بسته شدن درهای رحمت الهی است.

وی گفت: هدف از ارسال انبیا و کتب الهی اجرای عدالت در جامعه بوده و انقلاب اسلامی نیز در راستای تحقق عدالت اجتماعی شکل گرفته لذا باید موانع تحقق این مهم برطرف شود.

امام جمعه بردسیر با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با نخبگان بیان کرد: احساس ناامیدی، ناتوانی و بی آینده بودن از موانع فرهنگی است که مانع امر تولید در کشور می شود.

حجت الاسلام کرمانی گفت: بسیج به تعبیر مقام معظم رهبری یک نعمت الهی، شجره طیبه، باقیات صالحات و یادگار امام راحل (ره) است و اختصاص به دوران جنگ ندارد بلکه بسیج در همه حوزه ها و امور زندگی مردم جاری و پای کار است.

بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha