نماز جمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام حاج علی اکبری برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با محوریت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حجت الاسلام «علی نوری» سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در توضیح جزییات برگزاری نماز جمعه این هفته (۲۸ آبان) تهران، گفت: نمازجمعه این هفته تهران در دانشگاه تهران و به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود. طبق روال، ساعت ۱۰ صبح درهای دانشگاه تهران به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

وی افزود: برنامه نماز جمعه این هفته تهران با محوریت هفته کتاب و کتابخوانی به همت ستاد نماز جمعه و فرهنگسرای منتظر برگزار می‌شود و بر همین اساس برگزاری نگارگذر کتاب‌های تفریظی مقام معظم رهبری، عضویت رایگان کتابخانه، مسابقه دلنوشته و شعر از فهمیده تا لندی، کتاب در گردش، هم عهدی با شهدا، فال شهدا، ایستگاه خلاقیت و نقاشی، یک جمله یک کتاب، جشنواره رادیویی یک گام به جلو، قرآن بخوانید هدیه بگیرید، نمایشگاه کتاب (اتوبوس هدهد)، ایستگاه عکاسی با شهدا، ایستگاه خوشنویسی، توزیع ماسک رایگان، ایستگاه جورچین کودکان، ایستگاه بازی‌های کودک و نوجوان، ایستگاه محصولات مجازی و نمایشگاه کارتون و کاریکاتور نبض زمین از خدمات فرهنگی و هنری فرهنگسرای منتظر است که در نماز جمعه این هفته تهران به نمازگزاران ارائه می‌شود.

حجت الاسلام نوری با اشاره به سالروز فرمان امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج طلاب و دانشجویان افزود: سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته، محسن نراقی، دبیر قرارگاه تبیین بسیج دانشجویی است که به تجلیل از یاد و نام شهدای دانشجویی خواهد پرداخت.

نماز جمعه این هفته، با همت ستاد نماز جمعه تهران، به شکل زنده و تصویری از «هیات آنلاین» همراه با پوشش جایگاه نماز و فعالیت‌های جانبی در محوطه، پخش خواهد شد و همزمان، این مراسم، از رادیو قرآن، رادیو معارف و رادیو تهران به صورت زنده پخش می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha