فوتبال دسته یک/ قشقایی شیراز و شهرداری همدان زورشان به هم نرسید
دیدار تیم های قشقایی شیراز و شهرداری همدان در زمین بعثت شیراز

شیراز-ایرنا- تیم های شهدای قشقایی شیراز و شهرداری همدان در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور زورشان به هم نرسید و مساوی شدند.

به گزارش خبرنگارایرنا این بازی که از هفته ششم جام آزادگان در زمین بعثت شیراز که دست کمی از نظر کیفیتی نسبت به حافظیه ندارد، برگزارشد هر ۲ تیم به مساوی بدون گل دست یافتند تا میزبان صدر جدول را تقدیم تیم ملوان انزلی کند.

دیدار این ۲تیم که در رده اول و دوم جدول قرار داشتند از حساسیت زیادی برخودار بود و برای همین هم بازی خوبی از آب در نیامد زیرا احتیاط را پیشه کرده بودند.

در نیمه نخست بازی بهتری هر ۲ تیم  نسبت به نیمه دوم به نمایش گذاشتند هر چند بازی متعادل بود اما تیم قشقایی یک فرصت گلزنی داشت و تیم شهرداری همدان هم سه فرصت گلزنی روی دروازه میزبان ایجادکردند اما گلی به ثمرنرسید.

سرد و کسل کننده

در نیمه دوم باز هم ۲ تیم احتیاط را پیشه کردند برای همین هم یک بازی سرد و کسل کننده به نمایش گذاشتند و هیچ فرضتی هم روی دروازه ها به وجود نیامد.

سر انجام این بازی که در کل کیفیت خوبی نداشت با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

در پایان هفته ششم تیم ملوان انزلی با ۱۴ امتیاز در صدر جدول ایستاد، قشقایی شیراز با ۱۳ و شهرداری همدان هم  با ۱۲ امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین  هستند.

  در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره ۲۲ خواهند شد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم خواهند شد.

بادران تهران که در دوره گذشته از مدعیان بود، شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز هم در انتهای جدول قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha