نتایج آزمون ارتقاء روحانیون عتبات به عمره در هفته آینده اعلام می شود

تهران _ایرنا_ در بازدید نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از واحدهای معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد که نتایج آزمون ارتقاء روحانیون عتبات به عمره در هفته آینده منتشر می شود.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی امروز با حضور در واحدهای معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از روند تکمیل دیجیتالی کردن پرونده های امور روحانیون و فعالیت های صورت گرفته در این معاونت مطلع شد و با مسئولان این واحدها گفت وگو کرد.

در بازدید حجت الاسلام والمسلمین نواب که حجت الاسلام والمسلمین سید حسین رکن الدینی و محمد حسین خوشنویس معاونان فرهنگی و توسعه مدیریت و منابع بعثه مقام معظم رهبری وی را همراهی می کردند مسئولان واحدهای آموزش و اعزام، جذب و سازماندهی، برنامه و محصولات فرهنگی و اهل سنت از فعالیت ها و اقداماتی که در هر واحد با توجه به تعطیل شدن حج در دو سال گذشته درحال انجام است، گزارش دادند.  

دراین بازدید سرپرست حجاج ایرانی در نشست با معاونان فرهنگی و توسعه مدیریت و منابع بعثه مقام معظم رهبری و مدیران واحدهای مختلف معاونت فرهنگی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته؛ بر لزوم دقت بیشتر در انجام برنامه ها و فعالیت های در دست اقدام در واحدهای مختلف تاکید کرد.

دراین نشست، حجت الاسلام والمسلمین علی پروانه مدیر جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثـه‌ در سخنانی با اشاره به برگزاری آزمون طرح ارتقای روحانیون عتبات عالیات به روحانیون عمره در اواخر مهرماه گذشته، اظهار داشت: این آزمون با شرکت بیش از ۵۰۰ نفر برگزار شد و اسامی افرادی که نمره لازم را کسب کرده اند از طریق سایت آزمون این مدیریت هفته آینده اعلام خواهد شد.  

دراین نشست نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در خصوص نحوه جذب داوطلبان جدید و افرادی که حد نصاب لازم را کسب نکرده اند، توصیه هایی ارائه کرد و گفت: با توجه به شرایط جدید ناشی از شیوع ویروس کرونا، واحدهای مختلف باید از نوآوری و حرکت روزآمد و ظرفیت و توان نیروی انسانی و امکانات موجود برای پیشبرد برنامه ها و فعالیتهای خود استفاده کنند.
 

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha