خزعلی: گام برداشتن در مسیر کارآفرینی و تولید مجاهدت است

تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با تاکید بر اینکه گام برداشتن در مسیر کارآفرینی و تولید، مجاهدت محسوب می‌شود، گفت: با همان نگاه مجاهدت باید با کسانی که در مسیر تولید قدم برمی‌دارند و برای افراد دیگر، زمینه جهاد و کسب نان حلال را فراهم می‌کنند، برخورد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، انسیه خزعلی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با زنان کارآفرین برتر که با حضور بانوان کارآفرین در دفتر معاونت برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که در مسیر کارآفرینی و کمک به رفع خلاءهای جامعه و تولید قدم برمی دارد در حقیقت مجاهدت می کنند.

وی افزود: در تعبیر روایات هم حکایت از این دارد کسی که به دنبال کار است و کار سالم انجام می دهد مانند مجاهدت در راه خدا عمل کرده است.

به گفته معاون رییس جمهوری، با همان نگاه مجاهدت باید با کسانی که در مسیر تولید قدم برمی دارند و برای افراد دیگر، زمینه جهاد و کسب نان حلال را فراهم می کنند، برخورد کرد.

خزعلی یادآور شد: معاونت امور زنان و خانواده تلاش می کند تا قدم کوچکی برای رفع مانع ها و قدم بزرگ‌تری برای تسهیل و تسریع این مسیر مقدس بردارد. 

وی با تاکید بر اینکه معاونت امور زنان و خانواده شنوای راهکارها و پیشنهادها برای برداشتن گام های استوار و کارآمد در مسیر توسعه کارآفرینی است، خاطرنشان کرد: همچنین شنوای این هستیم که تا چقدر کارآفرینان می توانند در ایجاد شغل برای جوانان، ما را یاری کنند تا وعده ایجاد یک میلیون شغل رییس جمهوری محقق شود.

این نشست به بهانه آغاز هفته کارآفرینی (۲۸ آبان تا ۴ آذر) و با هدف هم اندیشی با کارآفرینان برتر در راستای فرمایشات رهبرانقلاب و بیانیه گام دوم و تحقق نگاه برون سپاری رییس جمهوری محقق برگزار شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha