بسیج با تمام توان حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای نظام اسلامی است

قصرشیرین-ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن بدون هیچ چشم داشتی مدافع و حافظ آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی و شایستگی‌های کشور است.

به‌ گزارش خبرنگار ایرنا، «نورالدین فرزادی‌پور» عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری سرپل‌ذهاب با گرامیداشت هفته بسیج افزود: یک فرد بسیجی برای اطلاع از امنیت کشور و برای حفظ آرمان‌های انقلاب آماده است خود را قربانی کند اما آرمان‌ها و امنیت و آرامش کشور حفظ شود.

وی اظهار داشت: خود حفاظتی در مقابل تهدیدات و تهاجمات توسط دستگاه های اجرایی، پایه گذاری میز خدمت توسط بسیج باهدف راهنمایی و جلوگیری از سرگردانی مراجعین و اطلاع حق و حقوق قانونی خود ،۲ کارکرد مهم بسیج  است.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: با توجه به زمان تنظیم بودجه شهرستان مدیران غفلت نکنند پتانسیل ها و ظرفیت ها را بشناسند و خواستار جذب اعتبار لازم در لایحه بودجه سال جاری از مدیران کل در استان باشند.

فرزادی پور یادآور شد: ارتقای دشت ذهاب به بخش یکی از مزایای دولت است که اتفاق‌ مهمی به شمار می رود و برای ۱۴ هزار نفر این بخش تفکیک شد.

وی تاکید کرد: اتصال به شبکه دولت مساله مهمی است، اداراتی که هنوز موفق نشدند به شبکه دولت متصل شوند در این رابطه اقدام کنند.

فرماندار سرپل ذهاب اظهار داشت: شهرداری و راهداری و همچنین همه دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران، آمادگی لازم برای اتفاقات غیرمترقبه داشته باشند،سناریورهای لازم را تهیه کنند و در دستور کار قرار دهند.

فرزادی پور در پایان گفت: با توجه به آغاز فصل سرما شرکت پخش فرآورده های نفتی و گاز در شهرستان موظف هستند سوخت مورد نیاز را شهروندان تامین کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سرپل ذهاب نیز در ادامه با اشاره به برنامه های هفته بسیج گفت: دیدار با خانواده های شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان، غبارروبی مزار شهدا، نشست بصیرتی، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، گردهمایی بزرگ پنج آذر به مناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره)، شرکت در نماز جمعه و سخنرانی قبل از خطبه ها از مهمترین برنامه های این هفته است.

سرهنگ پاسدار «نوروز اکبری» تاکید کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، آرمان های انقلاب و امام راحل(ره)، یادآوری به نسل های جوان، ادامه دادن راه شهدای برای دفاع از کشور، ایجاد راه روشن و پیشرفت در حوزه های مختلف از مهمترین اهداف هفته بسیج است که با خلوص نیت و تفکر جهادی و بسیجی باید انجام دهیم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha