مربی قشقایی شیراز: برای ماندن در صدر جدول باید شهرداری همدان را ببریم
تیم قشقایی شیراز صدرنشین لیگ دسته یک

شیراز- ایرنا - مربی تیم فوتبال شهدای قشقایی شیرازبا اشاره به اینکه بازی سختی مقابل شهرداری  همدان که رده دوم جدول است، داریم، اعلام کرد: برای ماندن در صدر جدول باید این تیم را ببریم.

رشید طهماسبی سه شنبه شب  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: شهرداری تیم خوب و جوانی است که قرار گرفتن در رده دوم جدول بیانگر این است که آنها هم از تیم های مدعی این دوره از مسابقات فوتبال دسته یک هستند.   

وی اضافه کرد: پس از شکست تیم ماشین سازی تبریز در خانه اش، ۲ روز در تبریز ماندیم و یک اردوی خوب در شرایط آب و هوایی سرد انجام دادیم تا بازیکنان آماده تر شوند.

 طمماسبی ادامه داد: هم اینک پس از انجام پنج بازی تیم ما به آمادگی ۷۰ درصد رسیده است و با اضافه شدن ۲بازیکن جدید شرایط تیم بسیارخوب است و برای بازی با شهرداری همدان در شیراز تمرینات خوبی پشت سرگذاشتیم.

 مربی تیم قشقایی افزود: تیم جوان وخوبی داریم که می توانیم در صورت حمایت مسئولان ازاین تیم به لیگ برتر صعود کنیم تا شیراز ۲تیم درسطح اول فوتبال ایران داشته باشد که این امرشدنی است.

دیدار تیم های قشقایی شیراز و شهرداری همدان در هفته ششم مسابقات فوتبال دسته اول کشور جام آزادگان چهارشنبه ۲۶ آبان در ساعت ۱۵/ ۱۴  دقیقه در ورزشگاه بعث شیراز برگزار می شود.

 هم اینک در جدول رده بندی تیم قشقایی با ۱۲ امتیاز صدرنشین است و تیم های شهرداری همدان  و ملوان انزلی هم با ۱۱ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره ۲۲ خواهند شد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha