بیستمین مدافع سلامت استان کرمانشاه آسمانی شد

کرمانشاه- ایرنا- کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه بیستمین مدافع سلامت را در راه مبارزه با بیماری کووید ۱۹ تقدیم مردم استان کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «بهارک رشیدی» مراقب سلامت مرکز بهداشتی، درمانی اعتصام مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه آخرین مدافع سلامت استان کرمانشاه است که امروز (چهارشنبه) پس از ابتلا به کرونا و بستری شدن در بیمارستان جان خود را از دست داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت مرحومه بهارک رشیدی که به عنوان مراقب سلامت در زمینه بهداشت و پیشگیری به ویژه در دوران اپیدمی کرونا فعالیت می کرد را تسلیت گفت،

دکتر «محمودرضا مرادی»، درگذشت خانم رشیدی را به خانواده وی و کادر درمان استان تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای روح آن مرحومه آرامش و برای بازماندگان صبر و اجر طلب کرد.

تسلیت معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در پیامی درگذشت مدافع سلامت مرحومه بهارک رشیدی را تسلیت گفت: بی گمان خبر درگذشت همکار گرامی مدافع سلامت مرحومه بهارک رشیدی مراقب سلامت متعهد و تلاشگر مرکز بهداشتی درمانی اعتصام  مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه، گرد غم بر دل هایمان نشانده است.

دکتر ابراهیم شکیبا افزود: این ضایعه و فقدان بزرگ را صمیمانه به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بهداشت استان و خانواده محترم و داغدار آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.

در ادامه این پیام آمده است: باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید و همه بازماندگان در این آزمون سخت، شکیبا و استوار بر تقدیر حق تسلیم و مزین به مقام صبر جمیل باشند.

به گزارش ایرنا، هم‌اکنون ۳۵۶ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند که از این تعداد، ۱۱۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حال ۲۰ نفر آنها وخیم است.

مجموع جان‌ باختگان استان کرمانشاه هم از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۲ هزار و ۸۵۱ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha