بانوی جوان دشتی جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی بوشهر را کسب کرد

بوشهر- ایرنا- "طیبه ادریسی" جوان اهل شهرستان دشتی موفق به کسب رتبه برگزیده در چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: جایزه بنیاد رشد یکی از جایزه‌های مهم در استان بوشهر و بنیاد نخبگان کشور است که به نام دکتر ایرج نبی پور محقق و پژوهشگر حوزه سلامت، پزشکی و محیط زیست و دکتر سید جعفرحمیدی در حوزه ادبیات و علوم انسانی است.
 حمید زارعی  افزود: افراد انتخاب شده در این جایزه دانشجوهای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای بومی این استان هستند که از ۱۰ دانشگاه برتر در سطح کشور انتخاب شده‌اند و ملاک انتخاب نیز تحقیقات انجام شده و معدل‌های خوب آنها بوده است.
وی عنوان کرد: بنیاد نخبگان دارای شورای استانی است و پس از ثبت نام محققان و دانشجویان، استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دانشگاه خلیج فارس و سایر دانشگاه‌های این  استان راستی آزمایی‌ها را انجام داده و جوایز در سه بخش آموزشی، فناورانه و پژوهشی به افراد برگزیده تعلق می‌گیرد.
طیبه ادریسی گفت: جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی از رویدادهای مهم علمی است که نخبگان و دانشجویان سراسر کشور در آن شرکت می‌کنند. 
وی اظهار کرد: رزومه علمی تخصصی، دانشجوی برتر دانشگاه و معدل بالا در رشته تحصیلی از ملاک انتخاب نفرات برگزیده است.
ادریسی افزود: خوشحالم که توانستم این افتخار را برای شهرستان دشتی در این حوزه‌ مهم کسب کنم.
طیبه ادریسی سال ۱۳۶۷ در شهر خورموج شهرستان دشتی متولد شد. وی مدرک تحصیلی کارشناسی خود را در رشته تاریخ با معدل ۱۸.۱۰ و کارشناسی ارشد در رشته تاریخ گرایش مطالعات خلیج فارس با معدل۱۸.۱۷ از دانشگاه خلیج فارس بوشهر اخذ کرده است.
ادریسی دارای ۲ کتاب و بیش از ۲۰ مقاله علمی و پژوهشی است.
وی هم اکنون در مقطع دکترای رشته تاریخ ایران اسلامی در دانشگاه الزهرا تهران مشغول به تحصیل است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha