۹۰۰ واحد تولیدی مشکل‌دار در کشور وجود دارد

اراک - ایرنا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۹۰۰ واحد تولیدی مشکل‌دار در کشور وجود دارد که مانع‌زدایی از چالش‌های آن‌ها اولویت کار دولت سیزدهم است.

« علی‌حسین رعیتی‌فرد» روز دوشنبه در جریان سفر به استان مرکزی در گفت و گو با ایرنا، افزود: تمام تلاش‌ها برای رونق دوباره صنایع راکد به کار گرفته شده و ارزیابی معضلات شرکت مادرتخصصی آذرآب به‌عنوان یکی از صنایع مشکل‌دار مهم کشور در دستور کار است که در گام نخست تقسیط بدهی یک‌هزار و ۶۰۰ میلیارد ریالی آن به تامین اجتماعی دنبال می‌شود.

وی اظهار داشت: در جریان سفر به استان مرکزی مقرر شد نشستی مشترک بین اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با تامین اجتماعی استان برگزار شده و به‌شکل ویژه معضلات این صنعت مهم واکاوی و حل شود.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امید می‌رود که به زودی مشکل کارت بازرگانی و چک‌های برگشتی صنایع مادرتخصصی آذرآب گره‌گشایی شود و رونق تولید به این واحد برگردد.

استان مرکزی دومین قطب صنایع مادر تخصصی و چهارمین قطب صنعت است که سه هزار واحد صنعتی بزرگ و کوچک دارد و در حوزه تنوع محصولات تولیدی در کشور پیشرو است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha