دعوت صاحبان ایده به چالش نوآوری نانو روانکار و انواع روغن موتور نانویی

تهران- ایرنا- فراخوان چالش نوآوری نانو روانکار و تولید انواع روغن موتور با فناوری نانویی برای جذب ایده‌ها در زمینه بهبود عملکرد روانکارها و روغن موتورها منتشر شد.

به گزارش روز دوشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یک شرکت صنعتی فعال در زمینه روغن موتور با همکاری یک شرکت دانش بنیان با انتشار فراخوانی اقدام به جذب طرح و ایده در زمینه "نانوروانکارها و انواع روغن موتور مبتنی بر فناوری نانو" کرده است.

روغن‌ها و روانکارها از دو بخش روغن پایه و افزودنی تشکیل می‌شوند که یکی از محورهای این فراخوان جذب طرح‌هایی برای ارائه افزودنی‌های نانویی به روانکارها است. در حال حاضر روانکارهای نانویی جای خود را در میان محصولاتی نظیر روغن موتور باز کرده‌اند که برگزارکنندگان این رویداد به دنبال طرح‌هایی هستند که با ارائه افزودنی‌های نانویی نظیر نانوذرات الماس، دی سولفید تنگستن و مواد دوبعدی دیگر به ارتقای کیفیت روغن‌ها کمک کند.

تولید نانوساختارهای مورد استفاده در حوزه روانکار، فرمولاسیون روانکارها با استفاده از نانوساختارهای مختلف، پایدارسازی نانوساختارها در روغن برای تولید انواع نانوروانکار ازمحورهای ارسال طرح برای رفع این چالش است.

علاقه مندان تا ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ برای ارسال طرح‌های خود به آدرس https://behrantechic.com/?p=۲۱۳۹ فرصت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha